Sex

  •  
    • 9 mesaje
    24 Nov 2015, 22:39
    2 0
    Am 17 ani jumate si sunt cu un baiat de 2 luni , el este de varsta cu mine . Imi este foarte frica sa ma culc cu el dar nu imi pot explica de ce , am facut si alte chestii si m a vazut si goala .Faza e ca sunt virgina si el stie foarte bine asta doar ca pur si simplu imi este foarte teama de asta , dar ma simt 100% pregatita .Sunt prea mica pentru asta , oare ne grabim ?
  •  
    • 3765 mesaje
    24 Nov 2015, 22:51
    2 0
    Snopic25 said: , am facut si alte chestii si m a vazut si goala .

     

     

    te-a vazut tricotand?? sau mai grav, te-a vazut invatand?

  •  
    • 2 mesaje
    24 Nov 2015, 23:19
    1 0
    Buna.
    Sa nu faci pe placul lui faci ce crezi ca este mai bine pentru tine. Cred ca ai o varsta prea frageda pentru asa ceva, la varsta asta itit zboara fluturi prin stomac..... mai bine faci un dus cu apa rece
  •  
    • 414 mesaje
    25 Nov 2015, 21:59
    1 0
    O viata sexuala inceputa la aceasta varsta sau chiar si mai devreme nu afecteaza sanatea in nici un fel... ar exista alte prioritati.. de ex .. scoala
  •  
    • 22 mesaje
    26 Nov 2015, 11:13
    1 0
    Ai facut si alte chestii ? Cum ar fi .... Adica daca ma gandesc exact la ceea ce ai facut , eu zic ca nu ar trebui sa iti fie frica sa te culci cu un baiat . Daca ai facut si alte chestii inseamna ca deja ai prins experienta in arta sexului , daca nu e la ceea ce ma gandesc eu sorry .
  •  
    • 414 mesaje
    26 Nov 2015, 13:27
    1 0
    rozzy.pissy said:Ai facut si alte chestii ? Cum ar fi .... Adica daca ma gandesc exact la ceea ce ai facut , eu zic ca nu ar trebui sa iti fie frica sa te culci cu un baiat . Daca ai facut si alte chestii inseamna ca deja ai prins experienta in arta sexului , daca nu e la ceea ce ma gandesc eu sorry .

    Hm....  mi-as  fi  dorit  sa  exersez  nitel  cu  domnisoarele ,  oare  se  gandesc si  ele  la  ce  ma  gandesc  eu?

  •  
    • 22 mesaje
    26 Nov 2015, 14:28
    1 0
    La ce te gandesti tu draga ?
  •  
    • 414 mesaje
    27 Nov 2015, 18:18
    1 0
    Ma gandesc la cate lucruri se pot intampla... atunci cand... infloresc trandafirii noaptea, stelele stralucesc mai puternic ca niciodata... picaturile de ploaie zambesc in drumul lor spre pamant ... etc...
  •  
    • 3765 mesaje
    27 Nov 2015, 20:54
    0 0
    rozzy.pissy said:Ai facut si alte chestii ? Cum ar fi .... Adica daca ma gandesc exact la ceea ce ai facut , eu zic ca nu ar trebui sa iti fie frica sa te culci cu un baiat . Daca ai facut si alte chestii inseamna ca deja ai prins experienta in arta sexului , daca nu e la ceea ce ma gandesc eu sorry .

     

    da, a tricotat!! rusine ei!!