pareri despre masajul anticelulitic

  •  
    • 220 mesaje
    11 Sep 2007, 12:33
    0 0
    un singur 7, ma scuzati
  •  
    • 199 mesaje
    5 Aug 2016, 16:20
    0 0

    Buna! Eu va sfatuiesc sa faceti masaje cu pietre de bambus, cat mai des posibil. Am simtit pe pielea mea cat de eficiente sunt si rezultatele sunt foarte bune. Am incercat mai multe tipuri de masaje, dar acesta este super bun. Eu merg des la Yucca Wellness Center pentru acest tip de masaj, este relaxant si revigorant si actioneaza profund asupra tesuturilor si a muschilor datorita caldurii degajate in timpul masajului. Este o adevarata terapie si merita incercata, daca vreti sa fiti sanatoase si frumoase. Este foarte bun si pentru detoxifiere, are multe beneficii, cititi pe www.yuccacenter.ro. Mergeti la masaj!

  •  
    • 20 mesaje
    9 Sep 2016, 12:35
    0 0
    Pentru a scapa de celulita poti vorbi si cu un medic estetician, ti-ar sta la dispozitie cu foarte multe informatii ! O recomand pe Silvia Stanculescu!
  •  
    • 127 mesaje
    29 Apr 2018, 20:26
    0 1

    Buna ziua! La mine masajul nu prea a dat roade. De aceea m-am apucat sa caut cele mai bune creme, care sa ma ajute sa scap de aceasta problema. Dupa multe incercari, fara niciun rezultat am descoperit un supliment alimentar pe nume CELLU-LIGHT de la Equilibra care efectiv a facut minuni cu organismul si cu pielea mea. Il gasiti pe bioelemente.ro. Il recomand cu incredere este un produs foarte bun si cu siguranta veti fi incantata.

  •  
    • 1 mesaje
    22 Aug 2018, 12:35
    0 0
    Buna ziua , sunt maseoza din 2007 practic masajul anticelulitic , va astept cu drag la o sedinta gratuita sa va demonstrez 60 de minute 25 de lei in sibiu Adresa de email tothbianca@yahoo.com
    Acest mesaj a fost editat de către Bianca3000: 22 Aug 2018, 12:36
  •  
    • 31 mesaje
    30 Oct 2018, 10:40
    0 0
    Masajul anticelulitic este bun, dar din pacate daca nu este efectuat corect si prea agresiv poate lasa vanatai considerabile si poate vatama  pielea destul de mult. Dar daca este efectuat corect rezultatele vor fi unele destul de bune si pe o perioada mai lunga de timp.