Iubitule cum arat ?

  •  
    • 13 mesaje
    17 Feb 2017, 16:05
    0 0
    Sa stiti ca eu am adresat aceasta intrebare prietenului meu, si mi a atras atentia ca am celulita. M am infuriat, desi stiam ca are dreptate, asa ca am recut la fapte si am inceput sa folosesc crema anticelulirica de pe bottegaverde.ro... e mult mai bine acum. O recomand!
  •  
    • 2115 mesaje
    16 Oct 2017, 00:11
    0 1
    gabriela42 said:Si eu vad baieti tineri mai ingrijiti decat fetele , mai bine pensati si cu tunsori avangardiste ca sa zic asa , si nu le sta rau , adica consider faptul de a se ingriji o forma a stimei de sine si respect !

     Barbati pensati, cu blugi mulati, masculi efeminati, pe ei bani nu dati.
    O fi cumva o forma de "ingrijire", dar efeminarea arata urat, depersonalizeaza cu  totul...
    Am avut de curand o discutie cu fii-miu al mare si cica nu se mai poarta masculii parosi. Serios? 
    Inclusiv 'mnealui asta vara la mare si apoi la strand/piscina si-a ras parul de pe burta/piept, alooo, fetele se epileaza, sufera adica sa fie misto...
    Serios vorbind, aia nu sunt barbati, au venit timpurile astea ciudate, dar cand ii vad pensati ma umfla rasul. Sa n-aud ca sunt retrograda, da?
    Da' aia pensati si cu blugi mulati nu se numesc barbati!!!  
    Te duce gandul la gay... 

  •  
    • 17 mesaje
    18 Ian 2018, 10:34
    0 0
    Buna ziua. Poate pana acum ai avut intrebari fara raspuns, dileme pe care nu le-ai rezolvat inca, nu stii complet ce sa faci in anumite situatii si cu anumiti oameni. Cel mai potrivit lucru este sa folosesti consilierea, intr-adevar nu cu oricine, adica ma refer ca sigur astepti un om care sa te asculte si sa-ti indrume pasii , sa fie alaturi de tine, sa te inteleaga, sa te sustina si sa nu te judece! Daca vrei toate acestea esti mult mai aproape decat ai crezut, aici: https://www.facebook.com/groups/liderliber/
    Consiliere individuala pentru sanatate, relatii, job! Imi puteti scrie la mailul liderliber@yahoo.com.
    Iti multumesc si te invit cu drag la o sedinta, in liniste, fara sa plecam nicaieri nici tu nici eu winking, online sau la telefon. Viata ta se va schimba in bine atat cu sanatatea, relatiile si jobul tau! Sedinte pentru Romania si strainatate.
    Sanatate prin terapii naturale: Otmassage (pagina FB)
  •  
    • 2 mesaje
    13 Mar 2018, 12:02
    0 0
    Nu-mi pasă de opinia altora. Mă imbrac cum îmi place și cât de confortabil sunt

    Dar, la fel ca toată lumea, îmi place să primesc laude.