Doamna clarvazatoare buna

  •  
    • 11 mesaje
    12 Sep 2015, 21:47
    0 0

    Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un prieten m-a trimis la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pb cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand. Va pup! Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com. Are si un blog unde scrie articole: https://ghicitulcaarta.wordpress.com/

  •  
    • 3765 mesaje
    15 Sep 2015, 11:41
    0 0
    ce pictezi?
  •  
    • 414 mesaje
    17 Oct 2015, 11:20
    1 0
    Citesc postarile din aceasta rubrica.. Astrologie, si ma amuz intr-un mod placut... sincer daca sa avea astfel de probleme eu m-as face clarvazator.. dar atunci ati spune ca nu toata lumea are harul... si cred ca prin pictura chiar te poti dezvolta foarte mult personal... poate chiar si spiritual...
  •  
    • 414 mesaje
    22 Oct 2015, 09:12
    1 0
    Uff c-am sarcie pe aici ,

    si eu asa am chef de clarvazatoare .. de mistici... de samani...
    dar de unde?