Buna...:(:(.

  •  
    • 2 mesaje
    9 Sep 2015, 12:51
    0 0
    Vreau si eu niste pareri numai inteleg nimik......am o relatie de 4 ani..este ok relatia din punctu  lui de vedere ma iubeste mia dovedit..dar eu nu simt ca il iubesc gandul meu imi este la fostu meu prieten simt ca inca il mai iubesc..si nustiu ce sa fac..akm cateva luni el a incercat sa ia legatura cu mine pe facebook...iam dat nr meu..la inceput vorbeam zii de zii imi zicea ca ii pare rau din trecut ca ar vrea sa repare totu..eu iam spus ca nu-mai pot avea incredere in el ca ma dezamagit de prea multe ori..(tinand cont ca de la 15 ani tot asa ma chinuie si eu akm am 20) el imi spunea ca atunci avea alte prosti in cap droguri..si nu ii statea capu la o rell..eu am acceptat sai mai dau o sansa sa ne vedem si sa o luam de la inceput..(fara sa ma despart de pr meu) ca nustiu cum sa ii spun ca ma iubeste si nu vreau sai fac rau...dar akm vad ca,cam de o saptamanata el a devenit ca inainte numai suna.. zice ca are treburi si nu ne putem  vedea nustiu ce sa mai cred cand suntetem aman2 asa dragut e vorbeste frumos spune ca regreta tot si ca ar vrea sa fiu numai a lui  (prietenul meu este plecat de aproape 3 luni..urmeaza sa vina la sf luni si mam gandit sai spun ca numai putem fii impreuna...si nustiu daca fac bine sau nu pentru ca eu as vrea sa incep o relatie cu fostu..dar nustiu ce sa fac ca el a inceput sa zica ca are treburi ca nu ne putem vedea ca el umba sa faca bani..(in trecut se ocupa cu droguri a fst arestat pe chestia asta dar acum nu se mai ocupa cu asa ceva(din cate mia spus el) 
    Acest mesaj a fost editat de către deea_zuzu2010: 9 Sep 2015, 23:29
  •  
    • 12 mesaje
    10 Sep 2015, 00:15
    0 0
    Omg...iti dau un sfat, dar sper sa il asculti, si sunt fara perdea, fostul tau prieten, nu cred ca are nici un gand serios cu tine, ci doar s-a obisnuit si te santajeaza emotional, iar tu ai facut un lucru mai urat ca el, pentru ca ti-ai batut joc de tipul cu care esti timp de 4 ani, ai stat cu el doar pentru ca iti ofera siguranta si nici macar il iubesti, iar el clar e orb, cel mai bine uiti de fostul tau, dupa care esti atrasa din toate motivele gresite, ceea ce imi spune ca nu ai mai mult de 20 de ani presupun iar in locul tau m-as concentra pe actualul iar daca nu ajungi sa il iubesti in urmatoarele luni, ia-o de la capat SINGURA! nu mai lua persoane cu tine daca nu le iubesti!
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Sep 2015, 04:09
    1 0
    deea_zuzu2010 said:Vreau si eu niste pareri numai inteleg nimik......am o relatie de 4 ani..este ok relatia din punctu  lui de vedere ma iubeste mia dovedit..dar eu nu simt ca il iubesc gandul meu imi este la fostu meu prieten simt ca inca il mai iubesc..si nustiu ce sa fac..akm cateva luni el a incercat sa ia legatura cu mine pe facebook...iam dat nr meu..la inceput vorbeam zii de zii imi zicea ca ii pare rau din trecut ca ar vrea sa repare totu..eu iam spus ca nu-mai pot avea incredere in el ca ma dezamagit de prea multe ori..(tinand cont ca de la 15 ani tot asa ma chinuie si eu akm am 20) el imi spunea ca atunci avea alte prosti in cap droguri..si nu ii statea capu la o rell..eu am acceptat sai mai dau o sansa sa ne vedem si sa o luam de la inceput..(fara sa ma despart de pr meu) ca nustiu cum sa ii spun ca ma iubeste si nu vreau sai fac rau...dar akm vad ca,cam de o saptamanata el a devenit ca inainte numai suna.. zice ca are treburi si nu ne putem  vedea nustiu ce sa mai cred cand suntetem aman2 asa dragut e vorbeste frumos spune ca regreta tot si ca ar vrea sa fiu numai a lui  (prietenul meu este plecat de aproape 3 luni..urmeaza sa vina la sf luni si mam gandit sai spun ca numai putem fii impreuna...si nustiu daca fac bine sau nu pentru ca eu as vrea sa incep o relatie cu fostu..dar nustiu ce sa fac ca el a inceput sa zica ca are treburi ca nu ne putem vedea ca el umba sa faca bani..(in trecut se ocupa cu droguri a fst arestat pe chestia asta dar acum nu se mai ocupa cu asa ceva(din cate mia spus el) 

     

    Barbatii cand simt ca au concurenta, se lupta sa te recastige!
    Sfatul meu este sa nu-ti complici viata cu un traficant de droguri!
    Vezi-ti de treeaba ta si evita-l!
    In general traficanti de droguri nu pot iesii din afacerea asta, indiferent cat ar vrea el sa convinga pe altii, este imposibil, este ca un pact cu diavolul!
    Este urmait atat de traficanti cat si politie daca cumva a fost inainte arestat, deci, ai sanse pe viitor sa fii rapita, maltratata sau chiar inchisa pentru asocierea cu acest tip.
    Sfatul meu: fugi cat poti de acest om daca nu vrei sa ai necazuri!
    Ceea ce simti tu pentru el nu mai este dragoste, sunt doar amintirile care-ti revin...si acum depinde de tine cat estid e slaba sa-i cedezi.
    Fiecare din nou avem amintiri cu fostii, dar asta nu inseamna ca ne casaorim si cum ne suna un fost iubit, ne lasam familia si fugim la fostul.
    Esti femeie inteligenta, foloseste-ti creierul!
    Ala vrea sex si eventual sa se ascunda de mafia sau politia locala. Isi face un cuib la tine si vinde cand vrea. Nu uita, doar prin asociere cu el,  poti sa fii acuzata!