fetele am nevoie de un sfat

  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2015, 02:57
    0 0
    fetele am nevoie de un sfat
  •  
    • 5609 mesaje
    3 Sep 2015, 05:40
    2 0
    Din pacte este prea tarziu pentru tine! Ai riscat ceea ce toate iti spunem, nu ceda sa te culci cu el, pentru ca nu vrea decat sex! Ai grija, faptul ca insista sa pelcati peste hotare imi miroase urat treaba! Suna a racolat de fete din Romania pe care le duce peste hotare si le vide acolo la proxeneti pentru prostitutie! El poate fii unul care asta face, doar racoleaza fete, pentru ca-i bun de gura si atat de dragut ca nu te lasa in pace pana nu se culca cu tine, duca care, te tenteaza sa pleci cu el peste hotare unde ti se iau imediat actele si esti dusa forat la o casa de prostitutie. Citeste rapoartele politiei si vezi cate mii de fete din Romania sunt inselate si duse la prostitutie acolo. Sfatul meu, evita sa-l mai cauti verodata! Chiar fugi de el, sau anunta politia daca te ameninta!
  •  
    • 4 mesaje
    3 Sep 2015, 12:28
    1 0
    Si eu sunt de acord cu ce a spus "Maricon"! A vrut doar sex ...poate asta o sa-ti fie invatare de minte si o sa fi mai atenta in relatiile viitoare. Ai grija de tine, rupe orice relatie cu aceasta persoana daca vrei intradevar ceva mai mult decat o relatie sexuala!