ce sa fac sa-mi recastig sotul si relatia de altadata!

•  
    • 6 mesaje
    19 Feb 2013, 12:41
    0 0
    ce sa fac sa-mi recastig sotul si relatia de altadata!
  •  
    • 101 mesaje
    19 Feb 2013, 13:37
    1 1
    sofer de cursa lunga e una dintre meseriile ce pun in dificultate relatiile, in principal din cauza faptului ca partenerii se vad rar fiind mai mult pe drumuri. cred ca vrei intai sa te racastigi pe tine. ai putea sa vizitezi ceva saloane de frumusete,fitness,regim,garderoba noua, fii cat mai sexy.. devino ,,scumpa,, fa-l sa alerge iar dupa tine ;)
  •  
    • 0 mesaje
    19 Feb 2013, 14:37
    0 0
    Mai intai de toate trebuie sa iti dai seama ce simti si ce vrei. In spusele tale este o contradictie:"facem sex ca dragoste numai e";" il iubesc nu vreau sa se ajunga la despartire"... Este intr-adevar o jignire din partea lui sa-ti scoata in evidenta anumite parti ale corpului de care nu este incantat.Nu e gluma.A spus ce il deranjeaza.Iar daca si pe tine te deranjeaza trebuie sa faci ceva. Pt tine. Ca sa va recastigati relatia trebuie in primul rand sa aveti o discutie in acest sens. Fara comunicare nu ajungeti nicaieri. Ia in calcul ce-ti spune baiatul de mai sus. Aspectul este foarte important. Schimba-ti felul de a te pieptana, ia-ti un rand, doua de haine noi, machiaza-te altfel decat pana acum....