Cadouri pentru invatatoare

  •  
    • 414 mesaje
    31 Ian 2016, 19:30
    1 3
    Daca este vorba de un barbat... care sa dea cadouri invatatoarei.. tot ce conteaza e sa fie tanara si frumoasa...
  •  
    • 414 mesaje
    31 Ian 2016, 19:32
    1 2
    madutic said:poti sa faci o felicitare sau sa-i spui niste cuvinte calde

    Daca  ai  cuvinte  reci .. de  exemplu.. le  poti  incalzii  la  aragaz.....

  •  
    • 11561 mesaje
    1 Feb 2016, 10:35
    1 2
    lumivilara said:Dragele mele,
    Intrucit baietelul meu intra in clasa 1 in acesta toamna va rog,daca a trecut vreuna dintre voi prin asta,sa imi spuna cu ce ocazie si ce fel de cadouri au oferit invatatoarelor copiilor lor.

     
      Ia  i  un  vibrator , ca  sa  aiba  randament bun!!!!

  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:14
    0 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:14
    0 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa
  •  
    • 366 mesaje
    29 Mar 2018, 13:47
    0 0
    Cu vibratoare , n ati incercat??
  •  
    • 366 mesaje
    29 Mar 2018, 13:52
    1 0
    Allegria_ said:
    19a said:
    Allegria_ said:
    O sa ii ajute mai mult in viata decat mentalitatea parintilor "oare daca nu ii dau nimic invatatoarei nu o sa il marginalizeze?"

     

    Nu e o simpla mentalitate capatata de pe aratura! Asa se intampla!

     

     

     

    Si uite asa apare in mintea copiilor, din frageda scolarizare, ideea de spaga, atentie, cadou, etc. Ca un "bebelou" iti poate netezi drumul in viata, ca un pupat dosnic te fereste de un alta....     

       E  in  gena  stramoseasca  pupatu  papucului  sultanului  si  statu  capra!

      Au  mai  fos  unii  gen  Stefan , Tepes , Mihai , Mircea , Brancoveanu  care  nu  erau  de  acord  cu  asa  ceva , dar  au  fost  rapusi  de  corul  pupincuristilor!