Buna!Ce balsam de rufe imi recomandati care sa aiba un miros pla

  •  
    • 1 mesaje
    12 Mai 2016, 10:08
    0 0
    Buna ziua,

    Va recomand cu caldura sa incercati noul Silan Soft@Oils, dupa spalare hainele raman placut parfumate si sunt mai usor de calcat. 
    Am testat acest produs in campania #buzzsilan.
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mai 2016, 12:53
    1 0
    Buna ziua !!
    Recomand noul Silan Soft & Oils Gold pentru a avea rufe moi,catifelate,usor de calcat si cu un parfum ce persista mult timp pe rufe,dar si in casa .
    Varianta de Silan Soft&Oils incercata de mine este cea Gold ,si am avut parte de un parfum delicat de vanilie,combinat cu note lemnoase senzuale si flori pretioase,o adevarata primavara este in casa mea atunci cand scot rufele din masina de spalat si mult timp dupa.
    Pentru cei care nu au incercat inca acest nou balsam,il recomand cu drag,isi face treaba de minune #buzzsilan.
    Eu sunt foarte curioasa de celelalte 2 variante ale acestuia,Purple si Blue,le voi incerca neaparat si pe acestea.
    Acest mesaj a fost editat de către mirela-liliana: 12 Mai 2016, 12:54
  •  
    • 1 mesaje
    16 Mai 2016, 21:56
    0 0
    In ultimele doua luni si eu am avut posibilitatea de a testa gratuit noul Silan Soft & Oils , varianta Gold.Desi foarte mult timp am folosit o alta gama de produse, pot spune ca acest produs m-a convins sa fac o schimbare si voi continua sa folosesc acest produs si pe viitor.Hainele familiei mele arata minunat, sunt foarte moi si pufoase si este o placere sa le purtam. Am observat chiar si o imbunatatire in ceea ce priveste calcatul hainelor spalate cu Silan fata de alte produse.Multumesc #buzzsilan
  •  
    • 7 mesaje
    17 Mai 2016, 18:33
    0 0
    Buna. Eu iti recomand balsamul Silan & Soft Oils Gold. L-am testat intr-o campanie de la BuzzStore si Silan. #Buzzsilan! Rufele sunt mai moi si miros foarte bine. Sotul meu este alergic la parfumuri, dar la acesta nu a fost deloc. Am spalat covorul si in casa se raspandise un miros placut si nu intepator.
    Incearca balsamul Silan & Soft Oils Gold. Nu vei fi dezamagita!

  •  
    • 3 mesaje
    17 Mai 2016, 18:50
    0 1
    Si eu va recomand balsamul Silan Soft &Oils Gold, balsam de care am fost foarte multumita (recunosc ca mi-a placut si pentru ca poate fi folosit pentru curatarea pensulelor de machiaj ). SI pentru ca mi-a placut asa mult varianta Gold am zis sa incerc si varianta Purple, care in opinia mea, miroase chiar mai bine!
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iun 2016, 21:23
    0 2
    Recomand tuturor balsamul de rufe Silan Soft& Oils.Miroare divin,eu ma declar fidela acestui produs.Multumesc #BUZZSTORE
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iun 2016, 22:10
    1 1
    Am folosit si eu Silan Soft&Oils si pot spune ca isi pastreaza mirosul(mie mi-ar place sa si-l pastreze si mai mult timp ) si e placut. Ti-l recomand, macar de incercare Mi-a placut pentru ca imi lasa prosoapele mai pufoase 
  •  
    • 266 mesaje
    23 Aug 2016, 15:49
    0 0
    Eu recomand cu caldura balsamul super concentrat baby de la Sano! 
  •  
    • 7 mesaje
    29 Aug 2016, 23:20
    0 0
    semana este super bun, si va astept la cumparaturi fetelor   http://santyshopsecondhand.websales.ro/
  •  
    • 127 mesaje
    14 Feb 2018, 13:56
    0 0

    Buna ziua! Va pot spune ca eu folosesc balsamul cu aroma de lacramioare de la Bottega Verde si ma declar foarte multumita de el deoarece a fost foarte greu sa gasesc un balsam de rufe care sa-si mentina mirosul si dupa ce hainele s-au uscat. Este foarte bun! Il puteti cumpara cu incredere sigur o sa va placa. Astept sa-mi spuneti daca v-a ajutat recomandarea mea.

  •  
    • 127 mesaje
    14 Feb 2018, 13:58
    0 0

    Buna ziua! Va pot spune ca eu folosesc balsamul cu aroma de lacramioare de la Bottega Verde si ma declar foarte multumita de el deoarece a fost foarte greu sa gasesc un balsam de rufe care sa-si mentina mirosul si dupa ce hainele s-au uscat. Este foarte bun! Il puteti cumpara cu incredere sigur o sa va placa. Astept sa-mi spuneti daca v-a ajutat recomandarea mea.

     


    Acest mesaj a fost editat de către Liviutza09: 14 Feb 2018, 13:58
  •  
    • 84 mesaje
    25 Mai 2018, 13:43
    0 0
    Si eu tot balsamul de la Bottega Verde cu lacramioare il folosesc. Este foarte delicat cu rufele si are un miros aparte care se mentine o perioada lunga de timp, nu ca multe alte variante mult mai scumpe. Chiar il recomand!