Ar trebui sa-i dau cadou de ziua indragostitilor?

  •  
    • 0 mesaje
    6 Feb 2012, 21:18
    0 1
    Ar trebui sa-i dau cadou de ziua indragostitilor?
  •  
    • 0 mesaje
    6 Feb 2012, 21:27
    1 1
    Pai cat de serioasa este relatia cred ca tu stii mai bine.daca nu stiu decat prietenii stransi mda nu o poti numi serioasa!depinde care.i motivu pentru care zici ca preferati sa ramana intre voi.eu o rel serioasa o consider cand e de mai mult timp si parintii stiu.(iubitul meu m.a dus acasa dupa vro 2sapt de cand ma vazuse si ne intalneam,asta pt ca asa a simtit si a fost drsgoste la prima vedere )si da pot spune ca.i o relatie serioasa d 4ani si d ziua indrag nu facem skimbi d cadouri.
  •  
    • 1 mesaje
    6 Feb 2012, 23:25
    4 0
    eu am o relatie serioasa,si am decis sa nu ii fac nici un cadou de valentines day?deoarece pt mn nu are nici o semnificatie aceea zi.....pt mn conteaza ziua din care am inceput sa fim impreuna si incerc k fiecare aniversare sa fie frumoasa si de neuitat..deci parerea mea e k nu are rost...is copilararii valentines day sau dtragobete....
  •  
    • 5609 mesaje
    7 Feb 2012, 00:11
    5 3
    DE Valentine's day nu dau fetele cadou, doar baietii. Nu sunteti la targ sa schimbati cadourile, este jenant.
  •  
    • 0 mesaje
    7 Feb 2012, 01:11
    0 1
    Deci cand oferi un cadou nu uita regula de baza, fao neconditionat! Si in primul rand nu ne intreba pe noi ce sa faci, tu cunosti intensitatea sentimentelor pentru el, tu il cunosti si pana la urma fai ceea ce simti tu in adancul sufletului tau si nu te vei caii deloc. Daca ai pus intrebarea asta aici cred ca vrei sa ii oferi ceva. Tu il cunosti si tu stii daca merita.
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:10
    1 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa