simt nevoia sa vorbesc cu cineva..

  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2011, 14:37
    3 1
    simt nevoia sa vorbesc cu cineva..
  •  
    • 3 mesaje
    14 Iul 2011, 14:45
    0 0
    ok .. id-ul meu este : my_georgy_loveyou .. sunt dispusa sa te ascult :**
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 14:47
    1 0
    si eu vreau sa te ascult...roxana_neacsu94
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 15:12
    0 0
    pretty.ana91
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2011, 15:25
    0 0
    si eu vreau sa te ascult...mada_madaa13
  •  
    14 Iul 2011, 15:37
    0 1
    id meu este dany_contor sunt fata dar eu nu am id numai sotul meu si el nu sta la pc
  •  
    • 4 mesaje
    14 Iul 2011, 17:36
    0 1
    halla_elektra_21 id meu de mess, ideea e ca fiecare suferim , alti din vina lor, alti din cauza altora , fiecare suferinta isi are rolul ei si poate e doar o incercare a vietii in care vei deveni o persoana mai puternica. stiu cat e de greu si mi-am pus aceste intrebari ale tale la randul meu dar acum cred ca totusi nu o sa aflam niciodata exact ce se intampla si nu vom stii adevarul legat de cea ce simte el , si stii de ce ? ca noi asteptam sa auzim si nu incercam doar sa simtim , sa traim sentimentele lui , sa le vedem din gesturi si din ce ace face pentru noi. nu merita nimeni sa suferim pentru ei dar nu se poate viata foarte suferinta, tristete si bucurii, le incercam pe toate,le simtim pe toate si asta pentru ca suntem oameni si avem o viata iar asta este viata de fapt, bucurii, fericire dar si suferinta si trebuie sa o acceptam cadn vine cu capul sus. Eu am reusit sa nu il pierd dar 2 ani am fost prizoniera intr-o relatie ce defapt nu exista , insa am luptat pentru a simteam ca ma iubeste chiar daca el spunea ca nu , si stiam ca eu sunt cea care il face fericit chiar daca nu sunt frumoasa , sunt slaba, nu port fuste scurte si nu am de cat 1 metru jumatate, e vorba de cea ce sutn eu si rar gasesti persoane sufletiste si iubitoare ca mine, a cautat dar nu agasit ca nimeni nu ii ofera iubirea cum o ofeream eu, niciuna nu avea grija de el ca mine, niciuna nu accepta sa fie numai ca el si nici una nu tacea cand trebuia,eu iam dat libertate, iubire,ajutor si greu iti ofera o femeie asta, toate odata.
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 18:43
    0 0
    bitza.manu :) Si eu vreau sa te ascult
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 18:43
    0 0
    bitza.manu :) Si eu vreau sa te ascult
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 18:43
    0 0
    bitza.manu :) Si eu vreau sa te ascult
  •  
    • 0 mesaje
    14 Iul 2011, 20:37
    0 0
    buna!si eu vreau sa te ascult.id raluca_gaby95
  •  
    • 0 mesaje
    15 Iul 2011, 02:07
    0 0
    lala.laura36
  •  
    • 0 mesaje
    15 Iul 2011, 16:04
    0 0
    id-ul meu arfe_fitze_sh_tupeu
  •  
    • 574 mesaje
    15 Iul 2011, 23:01
    3 0
    Felicitari la toata lumea, ati lasat id-ul aici riscand sa fie plin de spam, daca cineva vrea sa joace cu voi acum stie ce id aveti. Pe viitor folositi mesajele private cu incredere. Editati-va urgent mesajele si sterge-ti id-ul, unii folosesc extractoare de email-uri, fac baze de date cu ele si le vand spamerilor si mai dureors unor scameri. @prinzzesik stiu ca doare, imi dau seama ca vrei doar sa povestesti cuiva, sa descarci balonul suferintei care-ti apasa inima, cateva lacrimi o sa-ti prinda bine, sunt benefice si nu-ti face griji caci timpul vindeca orice rana. Te indrum sa nu povestesti detalii intime si altele evelor de aici, omul se ppoate schimba in timp si oricum povestea vietii tale si detaliile vor ajunge raspandite in tot forumul si mai departe catre altii iar fiecare o sa adauge in ea cate ceva si nu inbinele tau. Rezista, ai vointa multa, mai bine ca ai fost tradata acum decat dupa niste ani de casnicie, ca macar nu ati jurat unul altuia credinta. Bucura-te caci ai ce-i mai de pret, libertatea si o sansa noua s-o iei de la inceput.
  •  
    • 0 mesaje
    17 Iul 2011, 21:46
    0 1
    da-ti add shi mie pe id just_me_and_other@yahoo.com sunt buna si dragutza in kautare de baietzi cu bani, sunt buna focoasa shi am 17 ani
  •  
    • 2 mesaje
    21 Feb 2016, 02:00
    0 0
    vrea sa vorbesc cu cineva