ce inseamna dak visezi mereu persoana de care iti place???

  •  
    • 0 mesaje
    30 Mai 2011, 15:43
    20 24
    ce inseamna dak visezi mereu persoana de care iti place???
  •  
    • 169 mesaje
    30 Mai 2011, 18:05
    23 5
    ca esti indragostita de el,si de cate am inteles si el de tine.
  •  
    • 0 mesaje
    30 Mai 2011, 20:26
    7 2
    da o fata care rezista in fata avansurilor lor ii atrag pe baieti...fetele misterioase...nu cele care se daruiesc.cred ca o sa iesiti impreuna in scurt tipm ca sunteti indragostiti...paaaa si succes in viitoarea relatie hahahaha
  •  
    • 15 mesaje
    30 Mai 2011, 22:07
    3 3
    Cand visezi o persoana care iti place, seara de seara inseamna k devii usor obsedata de acea persoana..Te gandesti prea mult la el si de aceea.Asta cred eu...Si nu stiu dak indiferenta face pe un om sa te placa, probabil..oricum esti mai interesanta :)
  •  
    • 2 mesaje
    31 Mai 2011, 04:15
    3 1
    inseamna ca iti place foarte mult persoana respectiva:D te gandesti probabil mai tot timpul la el si de asta il visezi,asa se intampla cand te gandesti prea mult la ceva/cineva.:) cat despre indiferenta,hmm..depinde de la caz la caz,in primul rand e nevoie sa fie cat de cat interesat de tine,zic eu,ca asa..de ce i-ar pasa daca esti indiferenta cu el:-? la tine se pare ca e asa,il interesezi,deci,cred ca mai poti fi asa un timp:D(indiferenta),nu trebuie sa exagerezi totusi cu indiferenta atunci cand chiar il placi si cand vezi ca,chiar te place:)
  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2016, 17:08
    3 0
    Păi și eu am visat pe lukas rieger un cântăreț coleg de scena. Eu am cantat odată cu el. Si de atunci m-am îndrăgostit de el. El stă în Germania și eu la paris bine doar 4 ore faci de aici pana acolo în fine. Se zice ca îl iubești prea mult și ca și el se gândește la tine . Credeți ca și el ma place ? Și pt tine daca il cunosti în real adik v-ă vedeți etc etc inseamna ca și el te place dacă e o celebritate inseamna ca va trebui sa lupți dacă îl vrei și ca poate osa fiți împreună. La mine e cam dificil după cum am spus dar e bine ca ne mai vedem în unele concerte sper ca te-am ajutat
    Acest mesaj a fost editat de către Alice_lukas: 3 Sep 2016, 17:10