cadou pentru ziua de nastere a iubitului.sfaturi!!!va rog

  •  
    • 0 mesaje
    19 Apr 2011, 17:54
    1 5
    cadou pentru ziua de nastere a iubitului.sfaturi!!!va rog
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2011, 18:33
    0 0
    LA MULTI ANI.Eu prietenului meu cand a facut 17 ani i-am luat ceas :-?? i-am luat parfum, bratara, cani si globuri cu poza noastra cred ca face colectie :)) acum ma gandeam sa ii iau un portofel din piele si sa stii ca nu e neaparata nevoie ca bratara sa fie din aur ca sa dai nu stiu cate milioane, ii poti lua din argin :* si cu parfumul la fel, eu cred ca e o idee buna :*
  •  
    • 0 mesaje
    19 Apr 2011, 18:56
    1 1
    uite de exemplu poti face o pernuta personalizata cu poza voastra in forma de inimioara pe ea...eu iam facut asa si iam scris sus "pur si simplu..." si jos "te iubesc" ;) s-a bucurat f mult
  •  
    • 0 mesaje
    19 Apr 2011, 19:44
    0 2
    eu stiu o superstitie ca atunci cand se daruiesc parfumuri.se zice : " cand parfumul se termina se termina si dragostea ".Dupa aia trebuie sa stai atenta sa nu-l termine niciodata.Eu am daruit un parfum la sotul meu si i-am scris un biletel cu fraza de sus.Nu l-a mai folosit si nu cred ca o sa-l foloseasca pentru ca are frica sa nu se termine intre noi..HAHAH !!! Oricum te sfatuiesc sa nu mergi pe lucruri scumpe ca nu este pretul o dovada de amore ..este gestul..simbolul .De ziua indragostitilor am imprimat o fotografie a noastra pe 4 placi micute de faianta alba si lipite pe lemn maro inchis.Binenteles l-am facut la un studio specializat..este original i-a placut enorm..Succes.
  •  
    • 0 mesaje
    19 Apr 2011, 20:04
    0 0
    hello..la multi ani iubitului tau! eu una i-am luat prietenului meu o bratara de argint cu placuta ep care i-am gravat numele...a fsot foarte incantat... o alta idee ar putea fi un tricou personalizat...cu un mesaj special...si/sau cu o poza... nu trebuie sa fie neaparat scump...ci din suflet...si cred k il cunosti asa fel in cat sa iti dai seama ce ii place... poop
  •  
    • 1 mesaje
    19 Apr 2011, 22:54
    4 0
    waw esti in aceeasi situatie in care am fost si eu :)) si eu am epuizat toate chestiile "dulci" gen pernute , rame cu fotografii , canute etc. asa ca i'am luat un parfum , intr-adevar nu unul oarecare pentru ca am dat destul pe el... dar merita:X m-am hotarat la cadoul asta pentru ca unui baiat nu poti sa ii cumperi ceva de imbracat , nu le face placere asa mult sa primeasca haine , plus ca e mult mai greu sa ii placa asa. Parfumul il poate surprinde intr-un fel si pe langa asta si el mi-a luat de ziua mea un parfum si mi-a placut la nebunie. Oricum , orice i-ai lua ar trebui sa fie fericit; gestul conteaza , mai ales ca este de la persoana iubita.
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:10
    1 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa