Barbatul scorpion

  •  
    • 265 mesaje
    21 Feb 2007, 14:06
    0 0
    Gargarita ? Te numesti cumva...Carmen?
  •  
    • 3 mesaje
    16 Mar 2015, 07:14
    0 0
    Eu am intalnit un scorpion , si eu la randul meu sunt scorpion , eu pe 30 oct , iar el e pe 10 noiembrie, vreau sa spun ca mi-a plavut de el de la primele conversatii, sau mai bine zis de cate ori am stat langa el , nu ma asteptam sa ma indragostesc, dar mia placut si ma atras , am avut norocul ca si lui ia placut de mine , am avut momente pline de pasiune..si asta doar ca ne-am sarutat! Woww...saruta cel mai bune ...
  •  
    • 3 mesaje
    16 Mar 2015, 07:15
    0 0
    Raicu.Nikoleta said:Eu am intalnit un scorpion , si eu la randul meu sunt scorpion , eu pe 30 oct , iar el e pe 10 noiembrie, vreau sa spun ca mi-a plavut de el de la primele conversatii, sau mai bine zis de cate ori am stat langa el , nu ma asteptam sa ma indragostesc, dar mia placut si ma atras , am avut norocul ca si lui ia placut de mine , am avut momente pline de pasiune..si asta doar ca ne-am sarutat! Woww...saruta cel mai bune ...

     

  •  
    • 3 mesaje
    16 Mar 2015, 07:18
    0 0
    As vrea sa stiu cum sa il cuceresc , cum sa stiu ce simte , cum sa il fac al meu , nu imi vine sa cred..mereu mam descurcat si am avut ce miam dorit..cu el e mai greu...e rece cand e lume in jurul nostru, si cand e cu mn ...ma mananca doar din priviri...si e tandru..iubitor...spunemi cum sa aflu..
  •  
    • 5609 mesaje
    19 Mar 2015, 00:35
    0 0
    Din cate stiu eu, barbatilor scorpioni le place sa cucereasca, nu sa fie cuceriti!
    lasa-i placerea asta lui, prefa-te inocenta si nestiutoare si da-i sansa lui sa te cucereasca! 
  •  
    • 5609 mesaje
    19 Mar 2015, 00:36
    0 0
    Raicu.Nikoleta said:As vrea sa stiu cum sa il cuceresc , cum sa stiu ce simte , cum sa il fac al meu , nu imi vine sa cred..mereu mam descurcat si am avut ce miam dorit..cu el e mai greu...e rece cand e lume in jurul nostru, si cand e cu mn ...ma mananca doar din priviri...si e tandru..iubitor...spunemi cum sa aflu..

     
    Poate-i prefacut!
    De ce nu-l intrebi care-i motivul de se schimba atat de drastic de la un moment la altul?
    Un om sincer, nu se preface ! 

  •  
    • 10065 mesaje
    20 Mar 2015, 10:16
    0 0
    Maricon said:
    Raicu.Nikoleta said:As vrea sa stiu cum sa il cuceresc , cum sa stiu ce simte , cum sa il fac al meu , nu imi vine sa cred..mereu mam descurcat si am avut ce miam dorit..cu el e mai greu...e rece cand e lume in jurul nostru, si cand e cu mn ...ma mananca doar din priviri...si e tandru..iubitor...spunemi cum sa aflu..

     
    Poate-i prefacut!
    De ce nu-l intrebi care-i motivul de se schimba atat de drastic de la un moment la altul?
    Un om sincer, nu se preface ! 

     

    Nu neaparat .

     

    Mai stiu eu unu ce nu-i sta-n fire sa-si ia limba-n gura cu femeia pe oriunde, in public , in schimb, mai "dupa colt" asa ... o haleste.

     

  •  
    • 44 mesaje
    6 Nov 2018, 15:24
    0 0
    O enigma barbatul scorpion Nu e usor sa ai o relatie cu un scorpion, dar nici imposibil. Depinde ce zodie esti tu si cat de dispusa la o astept de relatie esti. Vezi pe zodiacool.ro caracteristici mai multe a scorpionului, cum e el in dragoste. Sper sa iti fie de folos
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/scorpion/horoscop-dragoste