Produsele Herbalife

  •  
    • 13 mesaje
    22 Sep 2003, 15:46
    1 0
    Herbalife nu sunt niste produse bune...chiar delok.
    Am luat asa ceva si am platit bani grei pe ele insa am slabit numai 3 kg intr`o luna si apoi am luat in greutate vreo 5-6 dupa putin timp.
    Deci...NU DATI BANII DEGEABA!
  •  
    • 11 mesaje
    25 Sep 2003, 22:29
    0 0
    Dragi Eve...referitor la aceste produse pot spune ca sunt intr-adevar un jaf!o gramada de bani aruncati aiurea!eu nu le-am incercat personal pt ca am vazut persoane care s-au ingrasat enorm dupa ce le-au luat!o prietena avea 70 de kg...a luat Herbal life 2 luni si a slabit aprox. 10!ma credeti ca acum are 82 de kg si e disperata!!! Pe curand si numai bine va doresc!
  •  
    • 30 mesaje
    16 Aug 2007, 15:00
    1 0
    Buna si eu vreau sa incerc herbalife si am auzit pareri pro si contra. chiar nu stiu ce sa fac
  •  
    • 298 mesaje
    16 Aug 2007, 19:20
    0 0
    eu numai cand aud numele asta imi vine rau!nu te sfatuiesc sa iti cumperi pt.ca sunt abureli ce spun ei acolo,plus ca mor cata reclama i se face peste tot,parca vor sa ti le bage pe gat!
  •  
    • 187 mesaje
    21 Aug 2007, 14:31
    0 0
    sunt produse ft BUNE si naturale.nu trebuie sa te infometezi.mananci o masa pe zi cu 2-3 feluri de mancare si in rest poti sa mananci cate fructe vrei tu.normal ca te ingrasi DUPA daca mananci mai rau ca inainte...matusii mele i-au recomandat chiar medicii sa tina aceasta cura si se simte excelent si fizic si psihic.nu stiu ce s-a spus inainte pt ca nu am citit comment-urile
  •  
    • 1 mesaje
    28 Oct 2007, 13:11
    0 0
    Buna tuturor,
    Nu ma voi ascunde dupa vorbe, si va voi spune de la inceput ca eu sunt distribuitor Herbalife. Inainte de a cunoaste produsele, am avut si eu o oarecare adversitate - este opozitia obisnuita firii umane, atunci cand nu se stie exact despre ce este vorba in subiect. Nu imi plac nici mie tonurile agresive din discutii - am citit o mare parte a mesajelor postate aici, dar cred ca si sub vorbele celor ce sunt impotriva produselor Herbalife se pot ascunde interese adverse, doar sunt si alte marci de produse destinate controlului greutatii, nu?... Deci, ceea ce vreau sa spun este ca eu nu as fi folosit aceste produse daca nu ar fi fost bune: am slabit acum 4 ani, si ma mentin. Dar ceea ce este foarte important este ca: NU EXISTA DIETE MINUNE CARE SA VA ASIGURE GREUTATEA DORITA, DACA VOI VETI MANCA ORICE, ORICAND SI ORICAT. Este important sa va schimbati stilul de viata, stilul de alimentatie, sa introduceti concepte sanatoase in nutritia zilnica, sa faceti exercitii fizice, sa aveti grija la hidratarea zilnica a organismului. Produsele Herbalife va ajuta sa obtineti aceste bune obiceiuri, dar depinde de fiecare sa le si dobandeasca. Si apropos, aceste produse au avizul Ministerului Sanatatii, altfel cum va inchipuiti ca s-ar fi putu comercializa de atatia ani ... Sper ca nu v-am plictisit, si va urez tuturor toate cele bune !
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:42
    0 0
    sunt bune! daca mananci corespunzator! in sensul adica sanatos! nu nesanatos!