Subiecte de discutii!!!! AJUTOR

•  
    • 0 mesaje
    20 Oct 2010, 01:41
    1 0
    Subiecte de discutii!!!! AJUTOR
  •  
    • 0 mesaje
    20 Oct 2010, 01:47
    6 2
    fara suparare,dar eu consider ca atunci cand doi oamnei nu au ce discuta,clar nu sunt pe aceeasi lungime de unda.mi s-a intamplat si mie,iti vei da seama mai tarziu.e simplu,eu vorbesc cu prietenul meu despre orice,de la ce am facut la scoala,pana la certurile cu mama si alte chetsii.vorbesc cu el ce as vorbi cu cea mai buna prietena a mea.trebuie sa te simti bine in preajma lui sa simti ca ii poti povestii orice.te pup:* si sper ca ti-am fost de ajutor
  •  
    • 0 mesaje
    20 Oct 2010, 01:53
    3 0
    INCEPE SA IL CARECTERIZEZI...incepe cu cele mai haioase momente de exemplu..felul cum merge(de e cracanat)...sau ceva din gesturi..care te irita..dar tot cu gluma i le spui...si de se supara..ia spui ca ai glumit..
  •  
    • 0 mesaje
    20 Oct 2010, 02:54
    2 0
    off...stai linistita,nu dispera! subiecte de vorba se gasesc mereu...:D..de ex,incepeti sa vb despre cum v-ati cunoscut,cum ati ajuns sa fiti impreuna,sa capatati incredere unul in celalalt chestii de genul:D..sper k ti-am fost makar putin de folos.pupici:*
  •  
    • 4 mesaje
    20 Oct 2010, 19:46
    0 1
    si eu sunt de parere ca daca nu exista comunicare de la inceput totul se va duce de rapa...mi sa intamplat si mie de cateva ori ... e chiar aiurea sa te intalnesti cu iubitul tau si sa nu aveti ce sa va spuneti!
  •  
    • 0 mesaje
    21 Oct 2010, 19:36
    0 2
    eu nu sunt de parere ca daca te intalnesti cu iubitul si nu stiti ce sa va spuneti gata!!!ne despartim!! ...de multe ori mi s-a intamplat sa ma vad cu iubitul si sa ne imbratisam,sa ne sarutam fara sa scoatem nici-un cuvant:)) cu iubitul meu vorbesc aproape orice ce fac la liceu,pe unde am mai fst ce am mai facut,mai barfim p nu stiu cine :)) ne pov despre ce faceam cand eram mici... vb despre noi:x...cateodata imi mai vb el de calc,masini si desii habar n-am despre ce vb :)) imi place sa-l ascult..sa-i vad entuziasmul de pe chip cand vb despre cv ce-l pasioneaza si vede ca eu il ascult... deci ...vorbiti despre oricee...e imposibil sa nu gasiti un subb de discutie;)