BARBATUL SCORPION

  •  
    • 234 mesaje
    7 Dec 2006, 22:48
    0 2
    ce t-am nimerit. varsatorul e zodie de inteligenta iar berbecul de curaj. eu am stelium in berbec si sunt mandra de el....
  •  
    • 20 mesaje
    8 Dec 2006, 12:40
    0 0
    Sa vedeti ce-am mai patit eu cu mizerabilul de scorpion !
    Dupa ce n-am mai vorbit o saptamana,poate chiar mai mult,m-a apucat dorul de el si intr-o seara ,fiind pe mess si vazand "lumina" aprinsa la el l-am buzzuit.
    La inceput a vorbit politicos,a inceput iar cu trimiteri de chestii din alea de pe internet "maine e prea tarziu"...si dintr-o data imi tranteste.."nu-mi trimiti o poza ca nu mai stiu cine esti"
    Damneee ! Nu-mi venea sa cred !Dupa ce vorbisem o luna,telefoane,planuri de-a merge la Olanesti,sa-mi zica ca nu stie cine sunt.
    Cred ca nu-i pe treaba lui !
    As vrea sa ma razbun ,dar nu stiu cum !
  •  
    • 382 mesaje
    9 Dec 2006, 15:41
    1 0


    de asta nu va plac voua scorpionii ca va innebuneste
  •  
    • 513 mesaje
    9 Dec 2006, 20:12
    1 0
    Buna,

    Poti sa imi spui initialele numelui lui???
    Daca vrei ... acum 3 ani am cunoscut tot pe net un tip cu un comportament similar... tot scorpion.
    S-ar putea sa fie tot el ... hi hi hi
  •  
    • 20 mesaje
    9 Dec 2006, 20:48
    0 0
    Pot sa-ti spun initialele,de ce nu?- S.D
    Si..daca vrei un alt indiciu,imi zicea ca ajucat vreo 10 ani fotbal la U. Craiova.
  •  
    • 513 mesaje
    9 Dec 2006, 21:31
    1 0
    Nu este el ...
    Se pare ca doar au ceva comun zodiei ... Parerea mea este sa-ti vezi de ale tale ... ca nu merita oamenii astia care nu au ceva mai bun de facut decat sa se joace cu sentimentele altora.

    Ai grija de tine ...
  •  
    • 886 mesaje
    15 Dec 2006, 23:13
    0 0
    apropo de scorpioni, am primit o melodie de la un scorpion despre care el zice ca e scrisa special pentru barbatii scorpioni va pun si voua versurile:

    Hold up you're movin' too fast
    I'm up for something that lasts
    I ain't looking to screw on the first night
    Cause that's a no go
    And if the vibe's good, go to first base
    ' cuz the first kiss could be your last taste
    I ain't looking to screw 'till the vibe's right

    See I'm the only one you know
    That can put you on cruise control
    Yeah i'm the only one you'll find
    That won't waste all my time, on nothing
    Nothing, on nothing, nothing

    My will is stronger than most
    I will not let you get close
    Until i think that you deserve me
    Cause that's a no go
    I'm gonna hold out, so in the meantime
    Don't expect much from a strong mind
    Until i think that you deserve me

    I'm holdin' out, i'm gonna wait
    Wanna make it past the first date
    A little time then we can do
    All them nasty things you want to do
    Don't get me wrong just take my hand
    And i really hope you understand that
    It's easier when every second counts
    So we'll just have to wait
    It's really no big deal

    I'd hate to get you in bed
    Find out your empty instead
    No need to knock another home run out
    Cause that's a no go
    And i hate to be so filthy
    If we were not meant to be
    No need to knock another homerun out
  •  
    • 1721 mesaje
    16 Dec 2006, 08:26
    0 0
    ><>?<>??<#$#%$#^%$^%^%&(*^&&$^Q!_)(_)_IKJLKQJHADG^&^%$%#$%#EETRFT$%^$
  •  
    • 382 mesaje
    16 Dec 2006, 21:41
    2 0
    de ce toate femeile vor sex cu scorpionii ?
    chestia asta am patit-o si eu, ca "si daca voi fi maritata, o sa vin la tine pt. sex"
  •  
    • 1721 mesaje
    17 Dec 2006, 08:39
    0 0
    În ceea ce priveste seductia si tot ceea ce tine de jocul asta, scorpionul e maestru.
  •  
    • 2060 mesaje
    17 Dec 2006, 10:09
    0 0
    tiovarnitel cred ca nick-ul tau spune exact de ce vor femile sex de la scorpioni asta pe langa faptul ca semnul zodiacal al sexualitatii! Ehh fetelor e grea viata cu ei dar palpitanta, eu insami sunt scorpion dar au existat si in viata mea 2 scorpioni, cred ca lor le fac fata femeile care sunt dispuse sa stea cu respiratia oprita de cel putin cateva ori pe zi ! am mai spus eu pe undeva apropo de partea mizerabila a unui scorpion ca se spune in astrologie ca au sufletul bolnav, dar au si puterea de a-l arde si de a renaste din propria cenusa, de aceea mai e denumit si alchimistul zodiacului, transforma plumbul in aur ...de trait cu ei nu e usor, dar e interesant, misterios si uneori capata valente magice, cum imi place mie sa le spun ! am ranit o data un barbat scorpion a doua oara nu se va mai repeta, asta e sigur, m-a facut si pe mine sa "sangerez" ...as spune ca, cuvantul definitoriu pt barbatul scorpion este PATIMA...cu tot ceea ce implica ea! cine se incumeta...?!
  •  
    • 1721 mesaje
    17 Dec 2006, 12:48
    0 1
    Scorpionul meu mi-a spus ca el isi plateste intotdeauna (mai devreme sau mai tarziu) politele. Si pentru asta e dispus sa astepte oricat. Are o parte destul de intunecata a caracterului lui si este in stare sa ajunga in cele mai murdare si mizerabile combinatii, pentru ca apoi sa revina cu spiritul si sufletul mai curate ca niciodata. E destul de stresant, pentru un om normal, sa stea langa el. Dar, atat timp cat nu-ti pasa unde e si ce face cand nu-i in patul tau, e OK.
    A, si nu este zgarcit! Niciodata nu a fost, intotdeauna mi-a facut surprize frumoase si de bun gust. Mi-ar da orice atata timp cat nu-i cer direct. In rest, destul de instabil. Azi e cu mine, dar maine ar putea sa nu-mi mai raspunda la telefon sau sa se poarte cu raceala, fara nici un motiv.
  •  
    • 382 mesaje
    17 Dec 2006, 13:48
    0 0
    aquamarina, foarte frumos text-ul tau
    si daca scorpionul este si dragon de foc in zodiac-ul chinezesc ? atunci ce mai stii sa zici de el ?

    eu inca n-am incercat niciodata cu o femeie scorpion, dar taaare sunt curios
  •  
    • 3548 mesaje
    17 Dec 2006, 15:10
    1 0
    si mie-mi plac tipii scorpioni. io cred ca-s cam bolnavi la cap ei asa putin si tocma' de-aia-mi si plac hihihi.

    da' cum cucerim fetelor un scorpio' male?
  •  
    • 2060 mesaje
    17 Dec 2006, 15:27
    0 0
    tiovarnitel atunci nu mai zic nika', ma duc sa ma ascund intelegi tu din fraza aceasta ceea ce trebuie!

    Cu o scorpioanca pai...ideea e cam asta...va veti "manca" reciproc si va veti "regenera" de asemenea unul pe altul! daca vreodata vei avea ocazia, ceea ce pot eu sa iti spun e ca nu o vei uita, e destul de dificil de explicat, cel mai bine e sa simti pe pielea ta, deci vb aici de "traire"! cine cunoaste putina astrologie stie ca scorpion-scorpion e singura combinatie din zodiac care are putere maxima de regenerare si stim f bine ca intr-o relatie acest fenomen apare inevitabil (ma refer aici in special atunci cand ambii parteneri sunt in aceeasi zodie), unii trec altii raman pe loc...in general cand cei doi parteneri ai unei relatii sunt in aceeasi zodie e destul de complexa treaba (asta desigur neluand in calcul ceilalti factori ai astrogramei si nu numai!)cand e vb de 2 scorpioni treaba e si complexa dar si complicata...am spus mai sus..daca ai puterea sa iti tii respiratia de cateva ori pe zi e fascinant!
  •  
    • 382 mesaje
    17 Dec 2006, 17:08
    0 0
    atunci caut femeie scorpion
    aquamarina, te ocupi de astrologie ? ca vad ca le ai
  •  
    • 382 mesaje
    17 Dec 2006, 17:10
    0 0
    Liqeur, ca sa-i cuceresti trebuie sa fii in primul rand sexy si provocatoare
    ...si dupaia devine mai complicat
  •  
    • 2060 mesaje
    17 Dec 2006, 18:45
    0 0
    e o pasiune de ceva ani deja daca stau sa ma gandesc bine! nu ma ocup de asta, dar tot de strafunduri ma ocup si eu numai ca sunt ale mintii si ale sufletului, sunt psiholog!
  •  
    • 382 mesaje
    18 Dec 2006, 00:07
    0 0
    wow , am observat eu ca stii ce spui
    vezi ca ai un pm
  •  
    • 318 mesaje
    9 Ian 2007, 06:44
    1 0
    Am cunoscut o gramada de scorpioni, in prezent am foarte multi amici in aceasta zodie. Discutam foarte mult, despre absolut orice si am observat ca au cateva chestii in comun.
    Pe majoritatea i-am cunoscut pe net. Toti au o ambitie de a ajunge cineva, aspira la functii importante,si chiar ajung acolo. Unul este specialst in IT, altul stomatolog, altul operator calc, inca doi care au lant de magazine.
    Sunt foarte corecti in ceea ce fac desi exista si scorpioni mincinosi (care isi urmaresc scopurile)
    Se indragostesc, sunt sentimentali insa mai sunt si rationali.
    Cateva melodii de suflet care il caracterizeaza pe unul dintre ei : Staind _ epiphany, si mai e si Puddle of Mud - blurry.
    Multi dintre ei asculta rock. Unul care este mai linistit adora genul latino.
    Sunt multe de zis despre scorpioni, mare parte din ele le-ati spus si voi. E o zodie care ma fascineaza si sunt barbati pe care-i admir. Am observat ca ma inteleg perfect cu toti scorpionii pe care-i cunosc (inclusiv femei scorpion). Se creeaza o legatura speciala intre noi. (eu fiind capricorn cu ascendent in sagetator)
    E un cavaler dar am intalnit si scorpioni care au spus ca strugurii sunt acri (ca-n celebra fabula).
    Au o memorie excelenta si sunt generosi.
    Se implica foarte mult intr-o relatie atunci cand ii place de persoana respectiva (care apropo, trebuie sa arate f.bine, sa fie ingrijita, inteligenta si sa pasionala).
    O sa mai revin!