BARBATUL SCORPION

  •  
    • 382 mesaje
    30 Nov 2006, 14:47
    0 0
    bey ia vezi cum vb. de scorpioni
    ca pe mine nu ma cunosti
  •  
    • 20 mesaje
    30 Nov 2006, 15:36
    2 0
    Evelor,car de recunoscatoare va sunt !
    Nici nu stiti ce mult bine imi fac indemnurile voastre !Voi sunteti pe "margine" ,vedeti lucrurile mai clar. Eu inca sunt sub hipnoza "sarpelui" si nu mai reusesc sa ajung cu picioarele pe pamant.
    Nu mai pot sa-l ascult pe Joe Dolan.. multe melodii de-ale lui sunt trimise de "SCORPION". CE PROASTA SUNT !

    Si tu ...tiovarnitel...daca te-ai ratacit pe aici..n-ai decat sa suporti toate criticile.
  •  
    • 382 mesaje
    1 Dec 2006, 14:30
    0 0

    sunt calit
  •  
    • 20 mesaje
    1 Dec 2006, 15:00
    0 0
    daca esti atata de calit...inseamna ca ai devenit si intelept.
    Cum ai reactiona tu,ca scorpion, daca o tipa ti-ar zice sa n-o mai cauti ?
  •  
    • 382 mesaje
    1 Dec 2006, 15:10
    0 0
    hmmm, grea intrebare, depinde din ce cauza...
    depinde si daca o iubesc sau nu, greu de spus
    daca nu imi convin multe chestii la ea, nu o mai caut
  •  
    • 210 mesaje
    3 Dec 2006, 12:28
    0 0
    si eu am acum o semi-relatie cu un scorpion..e misterios, imi face niste faze care ma impresioneaza la culme, e romantic, tandru, foarte pasional, cred ca mi-ar aduce si luna de pe cer (sau asa zice), dar mie nu mi se pare ca ne potrivim. Eu sunt indecisa, nu prea romantica, nici prea sensibila..si problema e ca fix asta cred ca il atrage la mine. Eu vreau sa fim numai amici, sa iesim cu prietenii la bere si sa radem, sa mai flirtam din cand in cand, dar atat. Nu reusesc sa il fac sa inteleaga asta..plus ca e convins ca de fapt si eu il vreau, dar ca mi-e frica. Si reuseste sa ma "prosteasca" din cuvinte de fiecare data. Nu mai stiu nici eu ce sa fac..
  •  
    • 382 mesaje
    3 Dec 2006, 20:09
    2 0
  •  
    • 20 mesaje
    3 Dec 2006, 21:18
    2 0
    Alba ca zapada....si pe mine m-au vrajit cuvintele lui,misterul ce-l inconjura,romantismul lui.Nu pot sa-mi imaginez cum a reusit sa-mi incalceasca in asa hal mintea !
    Ceea ce-mi doresc eu este exact opusul povestii tale.
    Eu vreau sa fiu iubita de un om atat de romantic,sentimental....insa se pare ca el nu doreste acelasi lucru.
    In prezent am o relatie cu un sagetator...dar ne leaga doar sexul.
    Eu vreau mai mult.Vreau sa iubesc pe cineva cu minte,trup si suflet.Nu pot sa-mi explic de ce m-am oprit la el....nu pot sa-mi explic de ce nu pot
    renunta la el !
    Oare toti scorpionii fac atata "dezordine" in jurul lor ?
  •  
    • 479 mesaje
    3 Dec 2006, 21:56
    0 0
    am trait 7 ani langa un scorpion..sunt de acord cu mia_2.
  •  
    • 382 mesaje
    4 Dec 2006, 21:12
    0 0
    jade, la tine e mai nasoala problema,sa nu generalizam acum

    anca, cu sagetatorii doar secs se poate face, ca si semnul zodiei de altfel
  •  
    • 234 mesaje
    5 Dec 2006, 21:58
    0 0
    mai, pestii cu sagetatorul se atrag fizic fiind in cuadratura.Si sunt ambele zodii instabile asa ca merge...
  •  
    • 20 mesaje
    6 Dec 2006, 01:18
    0 0
    Om fi amandoi instabili,in cuadraturi,dar in afara de sex,nimic,nimic sentimental.
    Poate numai mie mi se intampla asta ! Poate de aia il gasesc si asa de irezistibil pe nenorocitul ala de scorpion.Stie sa ma vrajeasca !
    Cand discut cu "sagetetorul" din viata mea,intotdeauna 1+1 trebuie sa faca 2,pe cand,atunci cand discutam cu "scorpionul",1+1 facea cat vroiam noi sa faca.
  •  
    • 886 mesaje
    6 Dec 2006, 23:03
    1 0
    Am patit-o si eu..sunt intr-un soi de inceput de relatie cu un scorpion, simt ca ceva nu e bine, dar nu ma pot impotrivi..are un fel de a ma privi, de a ma atinge, de a imi vorbi ca nu ii pot zice nu. plus de asta, mi-a promis o relatie cum imi doresc eu de mult timp..sunt tare curioasa daca a zis adevarul sau m-a mintit. Pot sa am incredere intr-un barbat scorpion?
  •  
    • 886 mesaje
    7 Dec 2006, 15:16
    0 0
    ziceti si voi ceva
  •  
    • 13679 mesaje
    7 Dec 2006, 16:05
    2 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 382 mesaje
    7 Dec 2006, 16:42
    0 1
    ti-ai luat-o poate ca ai facut ce nu trebuia
  •  
    • 13679 mesaje
    7 Dec 2006, 17:54
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 135 mesaje
    7 Dec 2006, 18:45
    1 0
    .
  •  
    • 234 mesaje
    7 Dec 2006, 22:28
    0 0
    bravo mia, fata desteapta. Si eu as fi facut la fel. in ce zodie esti?
    eu am patit cu un capricorn.
    cand a mai vrut sa vb cu mine i-am ras in nas si i-am zis clar ca am pe altul care nu merita sa ii fac faze din astea. altu era balanta si suntem impreuna de f mult timp si ne intelegem f bine. eu sunt rac.
    numai cu capricorn si balante am avut relatii, dar mi-au placut f mult si tipii din zodia berbec, cei mai curajosi.
  •  
    • 135 mesaje
    7 Dec 2006, 22:45
    0 0
    .