sex in trei

  •  
    • 35 mesaje
    31 Iul 2003, 04:58
    1 0
    sex in 3? cony , sa nu te bata barbatul de 3 ori dupa ce-i spui de fantasma ta!
  •  
    • 35 mesaje
    31 Iul 2003, 04:58
    0 0
    sex in 3? cony , sa nu te bata barbatul de 3 ori dupa ce-i spui de fantasma ta!
  •  
    • 562 mesaje
    31 Iul 2003, 13:53
    0 2
    Cony, daca te gandesti la asa ceva eu cred ca tu nu iti mai iubesti sotul. In casnicia ta nu mai exista nici respect nici iubire. Cu morala cum stai? Principii ai? Imagineaza-ti ce ai simti dupa o astfel de experienta!!!Cum te-ar privi cei doi sau trei barbaţi? Crezi tu ca ar spune -uite..o femeie adevarata..Nu ar spune uite o curva!! Ti-ar place? Numai bine fetelor!!!
  •  
    • 132 mesaje
    31 Iul 2003, 15:56
    0 0
    Draga Cony,
    Eu una as turba daca l-as vedea pe prietenul meu numai sarutand o alta fata!!! Daca l-as vedea cu alta in pat cred ca i-as da cap in cap!!
    Nu inteleg cum poti sa-ti doresti asa ceva. Nu esti geloasa? Sincer, nu te condamn, dar as vrea sa inteleg cum poti tu sa-ti doresti ca persoana iubita sa faca dragoste (sau sex) cu alta femeie.
  •  
    • 17 mesaje
    1 Aug 2003, 01:13
    2 0
    Hai ca sunteti mortale...eu am spus ca e doar o fantezie, si ca toate fanteziile, ramane asa..., cu morala stau excelent, nu va faceti griji, pe langa faptul ca nu am cunoscut decat un singur barbat in viata mea( sotul)pe care il iubesc la nebunie, el este cel care a adus primul in discutie...dar invers, adica doua fete, un baiat.Noi vorbim f mult unul cu altul si cu cativa prieteni, discutii sincere si deschise, vedem filme, etc, ca orice tanar cu mintea destupata. Sincer eu nu cred ca as avea curaj sa trec la fapte, dar macar spun ce gandesc.
    Nu dati cu rosii...
  •  
    • 420 mesaje
    1 Aug 2003, 01:28
    1 0
    hai, cony, c-ai dat-o la intors!
    mai citeste-ti o data mesajul postat anterior! oare sa nu fi intzeles noi bine? oricum, in fantezii cred ca toate ne-am imaginat sex in 3!
  •  
    • 3 mesaje
    2 Aug 2003, 02:48
    0 0
    Mai bine ar fi ca cele care se simt ingrozite de sexul in 3 sa se gandeasca mai bine inainte de a-si exprima repulsia pentru ca sunt sigura ca asta e una din fanteziile tuturor, iar cine nu recunoaste este o ipocrita.Dar la sexul cu prietenul/sotul/amantul si inca o femeie v-ati gandit? Sau si asta e doar pentru femei usoare?
  •  
    • 342 mesaje
    9 Aug 2003, 15:14
    0 0
    Ok....dupa cum spuneti voi (majoritatea), femeile care o fac in acelasi timp cu doi barbati sunt...."murdare" (ca sa nu repet tot ce s-a zis despre ele). Dar ce parere aveti despre cele care fac sex cu un barbat si o alta femeie in acelasi timp? Hai sa excludem posibilitatea ca barbatul sa fie si el cu cealalta femeie. (totul sa se intample intre cele doua femei si intre cei doi soti/prieteni/amanti)
  •  
    • 420 mesaje
    9 Aug 2003, 19:37
    0 0
    psihochat, parerea mea e ca tot sex in 3 se cheama!
  •  
    • 420 mesaje
    10 Aug 2003, 22:59
    1 0
    dupa regula nr. 9 ramane cuvantul de final! asta era ideea!
  •  
    • 342 mesaje
    10 Aug 2003, 23:24
    2 0
    lulu, mi s-a parut ca au fost condamnate in special femeile care faceau sex cu doi barbati in acelasi timp. Vroiam sa vad daca aceeasi parere o au si despre un threesome barbat-doua femei.
  •  
    • 354 mesaje
    11 Aug 2003, 10:54
    0 0
    Eu am primit odata un telefon de la un tip care parea f. educat si care ma intreba daca mai e valabil anuntul meu din ziar (ceva de genul "cuplu tinar cautam partener...").Noroc ca am intrebat care anunt pentru ca noi tocmai vroiam sa ne vindem masina si ar fi iesit ceva de genul Stela-Arsinel!!!).
    Oricum,dupa ce a inteles ca e o greseala sau o gluma haioasa a unor prieteni, si-a cerut scuze .Dupa 2 minute a revenit rugindu-ma sa nu-mi bat copilul(pe care nu-l posed!)in cazul in care il banuiam pe el ...)
  •  
    • 7 mesaje
    8 Nov 2019, 09:20
    0 0
    Xxx
    Acest mesaj a fost editat de către DanaFI: 11 Nov 2019, 10:25
  •  
    • 7 mesaje
    11 Nov 2019, 18:31
    3 0
    bruni said:ce puteti spune despre o femeie care a facut sex cu doi barbati in acelasi timp?Cu sotul si amantul.

     

    Bravo ei este pe aici sa ne povesteasca cum a fost ?
  •  
    • 7 mesaje
    11 Nov 2019, 18:39
    4 0
    mandreea said:waw! eu as zice mai degraba ca e o femeie cu mintea deschisa si cu un sot pe masura. asa ceva mai rar dar se poate orice. si ii felicit pe toti trei. intrebarea e: cum a fost? cum s-au simtit cei trei? am facut si eu sex o data cu prietenul meu si cu prietenul lui. prietenul meu s-a simtit f in largul lui insa amicul sau nu prea indraznea sa faca exact ceea ce voia si nici eu pt ca imi era frica sa nu se supere prietenul meu. oricum, as repeta experienta

     

    Bravo ,ma gandesc ca trebuie sa ai un raport foarte deschis isi incredere maxima, gelozia dupa cum s-a desfasurat ? E una dintre fanteziile mea dar lipseste curajul
  •  
    • 144 mesaje
    11 Nov 2019, 19:23
    0 0
    Dana, ce hotărâtă..