Cum sa-i spun ca il plac?

•  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 16:01
    1 0
    Cum sa-i spun ca il plac?
  •  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 16:08
    0 0
    nu ii spune ce simpti ci aratai ce simpti:P sa sti ca nu ii tot una... eu zic ca sa iesi cu el afara... sa te apropii de el.... si sa ii areti ce simpti:X bafta;) imi raspunzi si mie la intrbare te rog frumos;;) ms mult:*
  •  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 17:28
    0 0
    nu ii spune nimik...fi pasiva..indiferenta...eu cred ca isi va da seama ca nu e atat de interesant cum pare prin ceea ce face si isi va da arama pe fatza daca te place:*bafta
  •  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 17:28
    3 0
    buna as vrea sa te ajut cind simti ceva pt accea persoana nu te arata infocata de el pt ca baieti in ziua asta sunt asa cind te arati ca ii iubesti zice ahhho asta e in cap dupa mine asa ca asteapta ca el sati dea pulsuri nu alerga tu asteapta fii pasienta adica cu incetul cu incetul se va fabrica otetul iubita ok ca un barbat cind cauta ceva sigur va gasi asa ca nu te grabi asteapta ziniko ca sigur va veni daca intradevar se gindeste la tine dar daca o iubeste pe a lui si o asteapta nu ai de cat doar sai fii amanta si nu cred ca tiai coveni asa ca nu sparge balonul pt ca ai sa ai parte de reprosuri aha din cauza ta miam lasat femeia din .......strainatate apoi casa ta nu va fii linistita nu vei avea pace si mai ales ca e prietenul la fostul prieten al tau o sati strige da ce cum ai facut cu tovarasul meu vrei sa faci si cu mine sunt multe iubita gindeste te ca nu e un barbat serios adica tio prezinta si ride la tine deja tia dat de inteles cred ca e pe 2 fronturi de aia ar putea profita si cu tine sar distra asa ca ai mare grija eu tio spun in fata nu ma ocolesc daca vrei sa pui la inima sfatul meu bine daca nu tot bine nu mai tu sti ce vrei cum vrei si cind doresti nimeni nu te poate intuneca din ceia ce tu vezi te pup paaaaaaaaaaa
  •  
    • 244 mesaje
    21 Iul 2010, 18:12
    0 0
    Parerea mea e ca daca iti doresti cu adevarat sa fii cu el ti se va intampla mai devreme sau mai tarziu. Tot ce poti face e sa fii cat mai "fitzoasa". Da, ai citit bine, cat mai fitzoasa, dar intr-un anumit sens: sa te aranjezi mai mult ca oricand de cate ori stii ca il vezi, sa fii indiferenta, sa ai ochii foarte expresivi cand te uiti la el sa citeasca ceea ce iti doresti de fapt. Il saluti politicos, dar nu dai curs unei discutii decat daca el face primul pas. Bafta! sa-mi spui cum a iesit;)
  •  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 18:56
    1 1
    eu cred ca el stie cal placi si deja profita de asta,ar fi trebuit sa iti dai seama,cand ti-a facut cunostinta,de ce a zambit,de satisfacut,ii placea ca va face rau,nuuuu,am dreptate.fii indiferenta ,lasa-l sa moara el dupa tine.te pup.
  •  
    • 0 mesaje
    21 Iul 2010, 20:02
    0 0
    cunosc sentimentul.si eu am fost in aceeasi situatie,dar am reusit sa trec peste.nu i`am spus in fata ca`l plac doar i`am facut ochi dulci[ma uitam pe sub ochi la el atragator]iar el a inceput sa se dea pe langa mine,iar peste o saptamana s`a despartit de prietena lui si a venit la mn.merita sa incerci si tu :D
  •  
    • 0 mesaje
    22 Iul 2010, 18:25
    0 0
    poate ar trebui sa il lasi pe el sa faca primul pas..aici e cu dus si cu intors..poate ti-a facut cunostinta cu prietena lui deoarece sunteti amici si vroia sa o cunosti si tu..ar trebui sa mai astepti..dak nu ar simti nik pt ea de ce mai e inca cu ea?