Cum cuceresti un Rac???

  •  
    • 4 mesaje
    16 Ian 2007, 08:39
    0 0
    kum il kuceresti? nimic mai simplu fii tu insati, indeparteaza-l, apoi apropiel, fai din kand in kand . de fapt pregateste-i o mankare buna,un pahar de vin; fii glumeata(apreciaza f mult simtul umorului),ridik-o pe maikasa in slavi,lui fai komplimente,ka nu mai e nimeni ka el,ka e kel mai tare tip ku kare ai vorbit. daka iti aduce flori esti pe drumul cel bun. Mie la inceput mi-le aducea in sakosa, zicea ka ii e rusine sa mearga ku ele pe str.,dar le aducea.Ku el nu duci lipsa de nimic.Daka iti doresti ceva iti kumpara negresit,kiar daka nu are bani face ce face & iti tot iti kumpara. Apreciaza un kadou de la tine kiar daca nu ii place, doar pt ka e de la tine.Il convingi de ceva f repede, este f influentabil.Stiti vorba aceea(daka vrei poti).In rest sanatate & putere de munka.
  •  
    • 3158 mesaje
    16 Ian 2007, 11:06
    1 0
    e destul de influentabil,ai dreptate
  •  
    • 2 mesaje
    15 Sep 2017, 10:57
    0 0
    Și eu sunt cam în aceeași situație, ne-am cunoscut la mare, a fost minunat totul timp de 4 zile, am crezut că nu este real, răcușorul acesta este din alt oraș față de unde stau eu, dar pentru mine nu este asta o problemă, în ultima noapte (până să plece) s-a sărutat cu altă fată, dar am înțeles că i-a părut rău, este instabil emoțional, asta mi-a spus și el, între timp a plecat în orașul unde stă, mi s-a exprimat că a făcut ”o boacănă și că s-a combinat cu fosta”, nu știu ce a făcut de efectiv m-am îndrăgostit de el....mâine o să mă duc unde o să aibă concert la un eveniment privat la care nu am putut intra, nu ține de el, este ultimul lui concert cu această trupă și chiar vreau să-i ascult chiar și de afară, m-a considerat nebună...nu cred că vreau să mă văd cu el față în față, doar o să-i ascult de afară și atât, dar dacă totuși o să dau ochii cu el, o să fiu eu, dar aveți un sfat de cum ar trebui să mă comport să-i pice bine? (cât despre treaba cu a fi pe viitor prietenă bună cu mama lui, chiar nu se poate, pt că a decedat în urmă cu aproape un an, menționez că sunt zodia pești)
  •  
    • 3765 mesaje
    15 Sep 2017, 16:27
    0 0
    Elena73 said:Și eu sunt cam în aceeași situație, ne-am cunoscut la mare, a fost minunat totul timp de 4 zile, am crezut că nu este real, răcușorul acesta este din alt oraș față de unde stau eu, dar pentru mine nu este asta o problemă, în ultima noapte (până să plece) s-a sărutat cu altă fată, dar am înțeles că i-a părut rău, este instabil emoțional, asta mi-a spus și el, între timp a plecat în orașul unde stă, mi s-a exprimat că a făcut ”o boacănă și că s-a combinat cu fosta”, nu știu ce a făcut de efectiv m-am îndrăgostit de el....mâine o să mă duc unde o să aibă concert la un eveniment privat la care nu am putut intra, nu ține de el, este ultimul lui concert cu această trupă

     

    Canta manele?

  •  
    • 2 mesaje
    15 Sep 2017, 20:39
    0 0
    igivansenior said:
    Elena73 said:Și eu sunt cam în aceeași situație, ne-am cunoscut la mare, a fost minunat totul timp de 4 zile, am crezut că nu este real, răcușorul acesta este din alt oraș față de unde stau eu, dar pentru mine nu este asta o problemă, în ultima noapte (până să plece) s-a sărutat cu altă fată, dar am înțeles că i-a părut rău, este instabil emoțional, asta mi-a spus și el, între timp a plecat în orașul unde stă, mi s-a exprimat că a făcut ”o boacănă și că s-a combinat cu fosta”, nu știu ce a făcut de efectiv m-am îndrăgostit de el....mâine o să mă duc unde o să aibă concert la un eveniment privat la care nu am putut intra, nu ține de el, este ultimul lui concert cu această trupă

     

    Canta manele?

     Nu cântă manele, lol, cântă rock (metal, progresive...)


    Acest mesaj a fost editat de către Elena73: 15 Sep 2017, 20:40
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Sep 2017, 22:44
    0 0
    Rac rock!
  •  
    • 2115 mesaje
    18 Sep 2017, 16:10
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 16:14
  •  
    • 44 mesaje
    2 Nov 2018, 14:53
    1 0
    Intra pe zodiacool.ro si gasesti acolo articole despre cum poti sa cuceresti un rac. Alegi de acolo care ti se pare cea mai potrivita, in functie de tine. Metode sunt destule, parerea mea este sa cauti una care ti se potriveste. Mult succes
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/rac