El ma Ignora ..eu il iubesc..ce sai zic sa-l ating cumva????????

•  
    • 0 mesaje
    15 Iun 2010, 19:28
    0 0
    El ma Ignora ..eu il iubesc..ce sai zic sa-l ating cumva?????????
  •  
    • 0 mesaje
    15 Iun 2010, 19:34
    0 0
    DACA NU TE IUBESTE DRAGOSTEA KU FORTA NU MERGE!!!LASA TOTUL DE LA SINE!! NU TE STRESA ATITA!!SHTIU KA IL IUBESHTI DA DACA NU TE IUBESTE CE POTI FACE ?ASTEAPTA..TIMPUL MEREU DA REZLUTATE .. POATE NU E PT TN .. :* O SA APARA SHI IUBIREA VIETZII TALE LA UN MOMENT DAT
  •  
    nop
    • 2 mesaje
    15 Iun 2010, 20:11
    0 0
    nu ii zice nimic...doar priveste-l insistent iar cand el se va uita la tine..ignora-l;));))bafta!
  •  
    • 0 mesaje
    15 Iun 2010, 21:18
    0 0
    Lasa.l in pace,e mai bine.Daca esti insistenta,il sufoic,el te va vedea ca pe fata care o poate avea oricand,si vei fi rezerva lui,in timp ce el va lupta fetele care se lasa mai greu,si care ii plac.Oricarui baiat ii place fata care ii da batai de cap,pt ca stie ca nu o va putea avea oricine,si nu va trai cu ea doar o aventura.Incearca sa nu il sufoci,sa.l lasi pe el sa te caute.Crede.ma ca o sa.l pierzi daca ii stai pe cap.Fostul meu nici nu vrea sa mai stie de mine din cauza ca il cautam prea des ..
  •  
    • 0 mesaje
    16 Iun 2010, 07:16
    0 0
    daca el nu simte absolut nimic pt tn..daca te ignora inseamna ca nu vrea nimic cu tn..si daca e asa..nu-l poti ''atinge'' cu nimic..a mai fost ceva intre voi?poate d asta se poarta asa..daca e asa..mai bn renunti..mai bn mai devrme decat mai tarziu..zic eu..nush..