Cum arat unui baiat ca il iubesc

•  
    • 0 mesaje
    10 Iun 2010, 01:43
    0 0
    Cum arat unui baiat ca il iubesc
  •  
    mco
    • 0 mesaje
    10 Iun 2010, 01:52
    0 0
    parka m aud pe mn acum 4 ani..jur..:))..lasa lukrurile sa mearga de la sine.Frumos ar fi dak te iubeshte sa zika si el un te iubesk..cati ani ai??? pls
  •  
    • 0 mesaje
    10 Iun 2010, 02:21
    0 0
    Nu conteaza sa zica te iubesc nu trebuie sa te faca cuvantul totul e sa simti nu neaparat sa zici,poate nu ai place sa zica da de simtit poate simte.Nu tre sa ai arati k il iubesti trebuie prin gesturi sa simta si in primul rand sa nu te faca un cuvant :d
  •  
    10 Iun 2010, 02:53
    0 1
    STIU KUM E.SI EU AM UN IUBIT SI IL IUBESC DIN TOT SUFLETUL MEU.TE INTELEG DAR NUSH CE SA ZIC.IUBI MEU NU ESTE VAGABBOND.POOOOOOOPIKI
  •  
    • 1 mesaje
    10 Iun 2010, 04:11
    1 0
    uite.. relatiile acestea cu despartiri,azi va iubiti, maine va injurati sau va despartiri, eu zic ca nu duc la bine sincer; uite.. candva, va trebuii sa ii prezinti si pe parintii tai .. sii ehhh nu cred k le-ar placea un baiat vagabont pt fata lor.. uite,va iubiti DA, dar .. nu stiu, cred k mai bn ai spera pt ceva mai mult si bun de la viata.. gandeste-te si la un viitor impreuna,nu?
  •  
    12 Iun 2010, 01:28
    0 0
    sall.sh yo snt rapperitza sh am avut un prieten tot rapper.si era genu` de rapper care nu numai k se imbrak larg dar si canta rap,se poarta rap,vorbeaste specific...la astfel de baieti nu ai ce sa le faci.ei traiesc i lumea lor...astfel de baieti nu se multumesc de obicei cu o singura fata..faptul k iti raspunde cu "mda.." in loc de "te iubesc" inseamna k e km plictisit de ce e intre voi..inceark sa aduci ceva nou in relatia voastra,sa ii starnesti curiozitatea ,sa il faci sa fie mai interesat de tn..bafta!