ajutor - regenon retard 60 mg

  •  
    • 3 mesaje
    8 Ian 2007, 12:11
    0 2
    iau regenon de 21 de zile.nu am slabit dar nici rau nu ma simt.mie mi le-a recomandat medicul deoarece am vreo 40 de kg in plus fata de greutatea mea normala.eu ma simt bine pot sa dorm noaptea si nu am iesiri nervoase.nu stiu daca au efectul asta la toata lumea.il iau in contnuare si am sa te mai tin la curent
  •  
    • 2 mesaje
    12 Ian 2007, 15:52
    1 0
    buna!va rog din suflet dak puteti sa ma ajutati!vreau sa iau si eu rgenon..dar se elibereaza doar pe baza de reteta si eu nu am cum sa fac rost de ea.eu sint din iasi..dak stie cineva de unde pot luat fara reteta sau dak imi poate trimite cineva prin posta..trimit si banii inainte ..va rog mult..
  •  
    • 1 mesaje
    21 Sep 2009, 20:36
    5 0
    buna; eu am intrat din farmacie in farmacie; pana la urma am gasit una unde mi-a dat fara reteta...
  •  
    • 382 mesaje
    24 Sep 2009, 09:14
    2 1
    Buna fetelor. Am citit prospectul la acest medicament.Are ingrozitor de multe reactii adverse, unele chiar fatale. Voi aveti curajul sa luati asa ceva stiind cat de rau va poate afecta sanatatea?
  •  
    • 1266 mesaje
    24 Sep 2009, 14:34
    1 0
    Angora, eu iau deja de ceva timp.
    Si eu am fost atenta la contraindicatii, hotarata sa intrerup daca ma simt nasol.
    Insa...la mine vad ca nu prea are deloc efect, daca nu mananc deloc ma roade stomacul, mi-e foame.. ...am inteles ca altor fete le taie complet pofta de mancare...
    Ca efecte adverse, nu am avut decat o usoara uscaciune a gurii...
  •  
    • 12 mesaje
    25 Feb 2013, 20:39
    1 2
    Am luat inainte 1990 regenon...era garla...nu e asa toxic precum se spune...a fost foarte bine...aveam control psihic al apetitului....acum , cica e pericos=amfetamina...ce kestie....si nici nu se gaseste.....daca gasiti luati...macar de moment aveti satisfactii,si asta conteaza!sUCCES!
  •  
    • 12 mesaje
    25 Feb 2013, 20:40
    0 0
    A FOST OK CU REGENEON...DE MOMENT...ACUM NU MAI GASESC.
  •  
    • 10876 mesaje
    4 Mai 2013, 09:34
    1 2
    Mai fetelor, voi citirati ce scrie la Regenon la contraindicatii si la efecte adverse? De ce credeti ca e pe reteta? Zau, voi cred ca nu constientizati ce inseamna o viata de om
  •  
    • 51 mesaje
    8 Mai 2013, 11:09
    0 2
    Buna,

    Eu am avut mai demult o perioada in care am luat Regenon, fara prescriptie medicala si fara analizele necesare, m-a ajutat f mult sa slabesc si m-am simtit si excelent . Dar acum vad ca nu se mai elibereaza fara reteta si am luat de pe internet de la aceasta adresa de mail relaticlienti@yahoo.com cu 4 lei bucata.De abea am facut rost de ele... pt ca se gasesc foarte rar si nu se da fara reteta.
  •  
    • 51 mesaje
    21 Mai 2013, 10:32
    1 2
    buna, distribui regenon relati la id de mess relaticlienti sau pe mail relaticlienti@yahoo.com
  •  
    • 51 mesaje
    2 Iun 2013, 16:31
    0 0
    Regenon, un produs care s-a dovedit a fi foarte bun, l-a folosit sotia si cateva prietene ale ei, iar acum datorita faptului ca, a dat jos 9 kg in 2 saptapani, imi spune ca se simte mult mai increzatoare in ea, se simte foarte bine in pielea ei. Cine vrea sa incerce, gasiti aici relaticlienti@yahoo.com de unde am luat si eu, va doresc sa slabiti cat mai multe kg. o zi buna.

    P.S - Transportul este gratuit in toata tara.
  •  
    • 51 mesaje
    31 Aug 2013, 13:41
    0 3
    Eu am luat regenon 3 luni am slabit 22 de kg. Am facut ros de el de la acest mail relaticlienti@yahoo.com / Recomand Eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...
  •  
    • 1 mesaje
    1 Iul 2014, 17:47
    0 0
    kokolyno said:Buna fetelor, sunt Anna o mai veche prietena a voastra si am nevoie de sfaturile voastre..
    Am incercat multe diete, pastile herbalife, afinex, reductil 10-15mg, xenical si multe multe altele) fara nici un rezultat, am 1.58m si 60 kg. Sunt casatorita si sotul meu este multumit de felul in care arat, numai ca eu sunt distrusa, am 12 kg in plus fata de cea ce eram acum 6 ani vreau sa slabesc si acum, astazi am cumparat o cutie de regenon retard 60 mg, am citit despre ele cum ca ar fi bune dar cand am citit prospectul m-am speriat foarte tare deoarece am probleme cu inima si mai nou cred probleme cu tiroida. Mentionez ca am luat reductil si am slabit 10 kg dar mi-a fost foarte rau si datorita intreruperii tratamentului am pus la loc aceleasi kg nici mai mult , nici mai putin ...
    Astazi am luat prima capsula cu inima stransa si cu multa teama in suflet, mi se poate intampla tot ce este mai rau dar inconstienta si dorinta de a fi cea care am fost mi-au dat curaj.Stiu ca sunt inconstienta si ca frumusetea nu merita viata in schimb dar va intreb pe voi cele care ati mai luat regenon de orice gen ce rezultate ati avut si cat de rau v-a fost ..
    Va multumesc si am sa va tin la curent pe acest nou topic .
    Va pupic si astept si reprosuri si sfaturi !

    ATENTIE !!!
    NU SFATUIESC PE NIMENI SA FACA CEA CE AM FACUT EU. EFECTELE PASTILEOR FIIND DEVASTATOARE IAR CELE CARE VOR SA INCERCE VREUN MEDICAMENT MIRACULOS MA POT CONTACTA (MA OFER PE POST DE COBAI) AM INCERCAT TOT CE ESTE PE PIATA NOASTRA CAT SI INTERNATIONAL!

     La  ce  pret  le  dai?

  •  
    • 1 mesaje
    16 Iul 2014, 01:16
    0 3
    De unde pot cumpăra regenon?
  •  
    • 2 mesaje
    3 Sep 2014, 11:16
    2 0
    La ce pret este Regenon-ul?
  •  
    • 21 mesaje
    31 Mar 2016, 20:04
    3 1
    Pastile de slabit regenon de 25 mg original , 60 de capsule 150lei, este indicat sa aveti o recomandare de la medic pentru administrare.se administreaza de 2 ori pe zi câte o capsula de Regenon. Doza zilnica sa nu depaseasca 3 capsule Regenon pe zi. Ultima administrare sa se faca cu cel putin 4 ore înainte de culcare.Pentru mai multe informatii despre contraindicatii, efecte adverse, precautii, intrati pe net. Doar pentru Bucuresti predare personala. Pentru info tel 0729910049
  •  
    • 137 mesaje
    1 Apr 2016, 10:28
    1 1
    Dobreandreea, am rugamintea sa folosesti sectiunea "Mica publicitate" pentru promovare. Multumesc!
  •  
    • 2 mesaje
    15 Iun 2016, 21:18
    0 0
    Daca aveti regenon de vanzare, pls mesaj privat
  •  
    • 5 mesaje
    8 Sep 2016, 19:53
    2 0
    Vreau sa cumpar regenon 0767199546
  •  
    • 4 mesaje
    7 Iul 2017, 11:48
    0 2
    Vand regenon
    regenonpret.wordpress.com ; comanda prin formular, detin cutie de 30 cps de Regenon sau 60 cps regenon 
    pret 170 ron si 270 ron

    se comanda pe site sau pe fb "Regenon pret 170 ron| se numeste pagina fb