Cum sa imi dau seama daca ma iubeste?

•  
    • 0 mesaje
    25 Apr 2010, 18:02
    0 0
    Cum sa imi dau seama daca ma iubeste?
  •  
    • 0 mesaje
    25 Apr 2010, 18:58
    1 0
    dupa parerea mea in situatia ta sunt doua lucruri care pot fi puse in aplicare.1 Voi doi,impreuna puteti rezolva conflictele si problemele din relatia voastra.Repet voi doi,deaorece amandoi sunteti in relatia asta.Tu ai putea sa incepi prin a purta o discutie cu el referitor la ceea ce ai vrea sa schimbi in relatie si ce te deranjeaza,DAR sa nu fie ca un repros sau o cearta ceea ce vrei tu sai spui.Apoi il rogi sa spuna el ce crede despre ce se intampla cu voi si ce nu ii convine si lui.Asa veti avea in fata parerea ta despre relatie s si parerea lui despre relatie.LE analizati pentru a vedea punctele comune care lipsesc din relatie.Va impuneti niste reguli pentru a readuce in relatie ceea ce a fost dat uitarii.A doua varianta este mai scurta.Poti sa te desparti de el.PRobabil te-ar durea asta,dar nicio relatie nu trebuie sa fie bazata doar pe certuri si agitatie.e normal sa mai fie uneori si cate un conflict,dar nu sa fie dese.ASa poti sa nu iti oomplici viata si sa mergi inainte .Ai de ales:).Sper ca vei alege ce e mai bn pt amandoi.
  •  
    • 0 mesaje
    25 Apr 2010, 19:09
    0 0
    vb cu el,spune-i tot ce simti..dc nu o faci?daca nu o faci el d unde sa stie ce vrei tu d fapt?comunicarea e cheia tuturor problemelor..si nu ar trebui sa evitati sa vb despre voi..despre relatia voastra.
  •  
    • 5 mesaje
    25 Apr 2010, 19:17
    0 0
    degeaba ii analizezi u comportamentul daca nu il pui si la incercare... si cred ca si u ai ceva probleme de comportament...d c ii vorbesti urat?poate asta il face sa se indeparteze...fii mai calma cu el si discutati mai mult... si pune-l la incercare sa vezi daca e cu adevarat ceea ce iti doresti u... sunt multe variante de a-l incerca;)