fiare de calcat - care e mai bun?

  •  
    • 3383 mesaje
    6 Mar 2007, 12:42
    0 1
    multumesc, dar al meu a fost si mai scump si are si, dupa caracterisitici, e mai bun, dar eu nu sunt multumita de el...ma enerveaza ca lipeste si curge apa din el!
  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2013, 10:35
    0 0
    pentru recomandari referitoare la achizitii de electronice intra si la www.cadoumania.ro
  •  
    • 2 mesaje
    3 Dec 2014, 17:15
    0 1

    Acum vreo 3 ani,fiind plecati in interes de serviciu pe o perioada de 3 luni in Franta am achizitionat un fier de calcat la un pret de vreo 20 de euro cu care am chinuit multe haine.Zic chinuit deoarece acest fier de calcat s-a incapatanat sa nu isi faca treaba iar hainele ieseau mai mult cutate decat calcate  .Din fericire pentru mine acest cosmar a luat sfarsit acum mai putin o luna cand am facut cunostinta cu statia de calcat Philips GC7035 - PerfectCare Viva. Cu statia de calcat Philips GC7035 - Perfect care Viva mi-am injumatatit timpul alocat calcatului, se incalzeste foarte repede,are un rezervor mare de apa putand astfel sa calci cat mai multe rufe,isi regleaza singura temperatura eliminand problema supraincalzirii si a deteriorarii materialelor delicate care inainte necesitau protectia cu o batista,dozarea aburului este perfecta ne mai existand pericolul a te opari ( asa cum se intampla frecvent la vechiul meu fier de calcat).Temperatura se Faptul ca se opreste dupa 5 minute de neutilizare este foarte utila atunci cand ai un copil prin preajma caruia trebuie sa-i acorzi atentie.Asa ca daca ma intrebati ce as alege intre un fier de calcat si o statie de calcat cred ca veti gasi raspunsul printre randurile de mai sus. 

    www.buzzstore.ro
    https://www.facebook.com/acasacuPhilips?fref=ts
  •  
    • 2 mesaje
    3 Dec 2014, 17:21
    0 1
    Daca am putea testa cateva zile produsul inainte de al cumpara am economisi multi bani.Eu ma bucur ca am avut ocazia de a testa statia de calcat Philips PerfectCare Viva si sunt foarte multumita de ea.Nu m-as mai intosrce lavechiul meu fier de calcat.