A FOLOSIT CINEVA ALPECIN?

  •  
    • 3 mesaje
    22 Mar 2017, 12:58
    2 4
    Produse Profesionale pentru par intrati site-ul www.isidess.ro! aici gasiti produse garantate, originale si in plus un hairstylist profesionist va raspunde si va poate da sfaturi in legatura cu ce probleme aveti si ce produse vi se potrivesc. wwwisidess.ro
  •  
    • 38 mesaje
    25 Apr 2017, 11:41
    5 0
    Ii tot face reclama la televizor la acest produs. Posibil sa fie util pentru consolidarea firului de par si pentru cresterea rezistentei. Chiar daca folosim acest sampon sau nu , nu trebuie sa neglijam faptul ca e mai mult decat obligatoriu sa avem o alimentatie bogata in vitamine si minerale si ca trebuie sa avem grija de sanatatea noastra.
  •  
    • 2 mesaje
    29 Nov 2018, 21:07
    3 3
    După 3 spălări deja nu mi mai cad firele aveam 3 sau 4 fire în perie înainte sa l folosesc umpleam peria de păr.Nu mă gândeam ca va fi așa de bun numai după 3 spălări. Recomand cu drag
  •  
    • 50 mesaje
    3 Ian 2019, 11:18
    2 0
    Sampoanele sunt si ele utile dar este important sa ne schimbam si stilul de viata. Stilul de viata e foarte important pentru fiecare dintre noi , daca vrem sa avem o viata sanatoasa.
  •  
    • 8 mesaje
    15 Iul 2019, 13:41
    0 0
    Pentru stoparea caderii parului e util si suplimentul follixin, un produs facut din extracte din plante! Radacina firului de par se poate deteriora si din cauza lipsei de vitamine si minerale din organism!
  •  
    • 12 mesaje
    16 Iul 2019, 11:15
    0 0
    Parul meu a inceput sa se regenereze dupa ce am folosit Petroleum de la Gerovital !
  •  
    • 5 mesaje
    30 Aug 2019, 11:09
    1 2
    Pastile pentru caderea parului - https://nplink.net/zbIvGiin
    Părul a început să-mi crească din nou, în plus, nuanța sa naturală era de negru și nu șuvițe gri!

    Acest mesaj a fost editat de către tozeishitsu5: 30 Sep 2019, 14:30
  •  
    • 38 mesaje
    16 Sep 2019, 10:06
    0 4
    Pentru stoparea caderii parului sunt utile si alte produse alternative care sa ajute la asa ceva. Parul isi creste rezistenta  de la vitaminele si mineralele din alimentatie!