fara regim de slabit

  •  
    • 139 mesaje
    22 Aug 2006, 10:31
    0 0
    si eu am sa incerc o cura de dezintoxicare.am venit din concediu cu cateva kg. in plus si trebuie sa ma duc si la o sala de 2 ori pe saptamana sa mai fac ceva miscare;eu oricum vin pe jos seara de la birou, fac cam 40 minute dar ma relaxeaza, plus ca uit pana acasa problemele de la birou.
  •  
    • 71 mesaje
    22 Aug 2006, 11:15
    0 0
    Da !! perfect adevarat . Miscarea (sub orice forma) ajuta .
    Detoxifierea stiti cum am facut-o ?
    exista in magazinele naturiste un produs DETOXIFIANT -asa se cheama .. pe baza de flori de soc . Este extraordinar de bun . recapeti un tonus de viata ... scapi de niste dureri de articulatii (daca ai ).. scrie pe prospect si vi-l recomand cu toata gura . E si ieftinut ! )
    Este adjuvant in slabire .. dar eu nu pentru asta l-am luat . Oricum , m-a ajutat enorm .
    In plus fatza de ce am spus in mesajul anterior .. am facut si multa miscare ( de 2-3 ori pre saptamana -aerobic prin casa - daca nu aveam chef .. pur si simplu dansam pe o selectie de piese care imi plac mult )impreuna cu fiu-meu + mers pe joc 20-30 min pe zi
    De fapt .. in vizita ... unde inainte vreme imi urcam fundul in masina pentru 2-3 statii de tramvai , acum merg pe jos -dar nu constant .
    ang_d ... da-i bataie daca iti trece prin cap sa te apuci .. sunt alaturi de tine
    Nu incerca in schimb sa pui niste asteptari foarte mari .. targeturi similare cu rezultatele altora .. ca sa nu fii ulterior dezamagita si sa renunti . fiecare organism are propriul lui ritm si raspunde diferit de la o persoana la alta .. Si depinde si de nr kg care trebuiesc date jos . Altfel este lupta si rezultatul cand ai 10-15 kg , si altfel pentru 4-5 .. Insa , pe termen lung sunt rezultatele sunt garantate .

    pupici
  •  
    • 767 mesaje
    22 Aug 2006, 12:19
    0 0
    Pentru and_g ...
    nu exista nu pot. Faci in asa fel incat sa mananci pana in ora 20 (tot e bine).De ce sa o lalai pana noaptea. Sau faci ca mine - si sotul meu ajunge acasa la 23 mort de foamne. Crezi ca mananc cu el? Nu. De obicei eu vin pe la 20-21 si mananc pepene sau imi fac un fresh de portocale. Iar la Sex in the City, deci la pa 22 iau un iaurt. Si lui ii dau sa manance cand vine, nu trebuie sa mananc si eu cu el.

    Revenind la subiect: de acord! Si eu am adoptat aceeasi idee, tin Montignac de ceva vreme, care de fapt e un stil de viata. Mai scap la dulciuri sau ocazional paste etc. dar cu limita. Si am slabit foarte bine si acum ma mentin fiind atenta ce mananc si facand sport.
  •  
    • 41 mesaje
    23 Aug 2006, 16:46
    0 1
    brightn, mi se pare cea mai buna metoda ta, din toate pe care le-am vazut postate pana acum ! medicamente, batoane, ceaiuri...dupa parerea mea sunt niste porcarii
  •  
    • 4 mesaje
    3 Sep 2006, 10:00
    0 0
    fetelor, am inceput regimul! am aproape 2 saptamani! mai intai am inceput o sapt fara dulce (doar miere de albine in cazuri extreme), apoi am intrat in a doua saptamana eliminand si carnea si prajelile si vreau sa spun ca am dat deja 2 kg jos!!! si parca am si alta pofta de viata . Oricum faptul ca am ajuns la un asa rezultat fara sa ma infometez ma motiveaza si mai mult
  •  
    • 4411 mesaje
    3 Sep 2006, 21:14
    0 0
    eu mi am schimbat modul de alimentatie de cateva luni bune si am slabit ceva..nu stiu sigur cat pt ca nu m am cantarit insa se vede.fac si parafango si am eliminat ceva celulita.insa nu atat de mult cat spuneti voi.sa fa si eu o cura de detoxifiere?cu argila ar fi bine?mentionez ca am exclus prajelile definitiv mananc multe fructe si legume si sunt constienta ca am eliminat grasimile si prajelile pt totdeauna.o cura cu argila ar ajuta?

    ps:miscare nu fac deloc.tot zic ca ma apuc si degeaba.
  •  
    • 71 mesaje
    3 Sep 2006, 22:26
    0 0
    salutare !
    m-am intors din binemeritatul concediu anual .. de 10 zile ... Sunt mandra de mine , fetelor .!!
    Nu am pus nici un gram in plus .. desi am incalcat toate regulile initiale .E prima data cand mi se intampla asta
    Stiti de ce ??
    Am inotat in fiecare zi de plaja cate 2 ore . Dimineata , pe la 9 , si pe la 12 . Dupa fiecare runda , nu mancam nimic 1 ora .
  •  
    • 199 mesaje
    26 Apr 2017, 10:41
    0 0

    Intr-adevar, alimentatia este esentiala pentru slabit si nu numai, este importanta daca vrem sa fim sanatoase si frumoase. Eu va recomand sa renuntati la alimentele nocive, eu asa am facut si a functionat foarte bine, am ajuns la kilogramele dorite si am un organism sanatos, dar il si sustin cu suplimente bio, va recomand spirulina Naturgreen, este foarte buna in curele de detoxifiere, hraneste celulele si este un aspect important pentru a slabi sanatos. Daca doriti, puteti comanda suplimentul de pe farmaciaortomoleculara.ro.

  •  
    • 2115 mesaje
    26 Apr 2017, 11:23
    0 1
    Admineee, dormi?
  •  
    • 53 mesaje
    6 Mai 2017, 15:01
    1 0
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 28 mesaje
    13 Iun 2017, 09:17
    0 0

    Intr-adevar, alimentatia este esentiala pentru slabit si nu numai, este importanta daca vrem sa fim sanatoase si frumoase. Eu va recomand sa renuntati la alimentele nocive, eu asa am facut si a functionat foarte bine, am ajuns la kilogramele dorite si am un organism sanatos, dar il si sustin cu produse bio, va recomand sucurile de la bio rabenhorst, sunt  foarte bune in curele de detoxifiere, hranesc celulele si chiar este foarte bun la gust. Daca doriti, puteti comanda sucul de pe farmaciaortomoleculara.ro.

  •  
    • 170 mesaje
    19 Dec 2017, 12:28
    0 0
    Eu am reusit sa slabesc prin XBody, m-am apucat acum 2 luni si deja sunt surprinsa de rezultate. Cine este din Bucuresti va recomand sala asta: http://www.tome.ro/
  •  
    • 8 mesaje
    26 Sep 2018, 09:26
    0 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către eva31711: 22 Oct 2023, 11:08
  •  
    • 39 mesaje
    5 Dec 2018, 10:51
    0 0
    Vând Regenon 25 mg
    Cutie 6o capsule
    Prospect in limba romană
    Expira in 2020
    Tel 0774966313
    250+ transport prin curier
  •  
    • 64 mesaje
    11 Iul 2019, 10:54
    0 0
    Ainui said:Vând Regenon 25 mg
    Cutie 6o capsule
    Prospect in limba romană
    Expira in 2020
    Tel 0774966313
    250+ transport prin curier

     
    Regimul de slabit nu trebuie sa fie unul drastic. Totul  e necesar sa se faca treptat pentru a nu agrava prea mult si pentru a nu deteriora   organismul prea tare intr-un timp scurt!