M`am visat in rochie de mireasa?

•  
    • 4 mesaje
    11 Apr 2009, 18:13
    3 0
    M`am visat in rochie de mireasa?
  •  
    • 25 mesaje
    11 Apr 2009, 18:15
    3 2
    nu mai stiu sa iti spun exact cum este,dar oricum din cate am auzit si stiu eu..nu e ceva de bine..acum nu stiu!!! dar,nu te speria..e doar un vis!!! te pup!!!
  •  
    • 45 mesaje
    11 Apr 2009, 18:15
    2 2
    nu e nimic grav...vise...asa am visat si eu de cateva ori ca eram mireasa si nu mi s-a intamplat nimic...subconstientul e de vina:p ///mai nu mai credeti in chestii de-astea...ce a spus eva de mai sus a fost doar o coincidenta ca a murit persoana aceea tocmai dupa ce a visat mama ei mireasa....stiu multe persoane care s-au visat mirese si nu au patit nimic,nici ele si nici altcineva apropiat.mai speriati si saraca fata...
  •  
    • 36 mesaje
    11 Apr 2009, 18:16
    2 6
    nu vreau sa te sperii , dar.... cand te visezi in rochie de mireasa inseamna ca vei pati ceva grav sau ca vei muri..... vorbesc serios... asa stiu de cand sunt mica si chiar stiu pe cineva care a murit dupa ce s-a visat in nrochie de mireasa....
  •  
    • 0 mesaje
    11 Apr 2009, 18:16
    1 0
    nu vreau sa te sperii dar stiu de la mama k dak visezi mirese sau nunta moare cineva apropiat.. aku eu una nu stiu sigur..dar cel mai bine roaga`te la doamne doamne sa nu se intample nik..pop
  •  
    • 444 mesaje
    11 Apr 2009, 18:17
    2 2
    cred ca ai ramas cu impresia imaginii respective totusi daca vrei sa afli ceva concret acseseaza ,cevisez.ro
  •  
    • 0 mesaje
    11 Apr 2009, 18:17
    1 1
    Eu te rog sa nu-ti bagi prostiile astea in cap!! Si nu te speria..ca sunt DOAR vise.
  •  
    • 8901 mesaje
    11 Apr 2009, 18:19
    4 3
    Daca o sa crezi in vise....nu-i bine! Daca nu...ai sa vezi ca n-o sa se intample nimic rau!
  •  
    • 4 mesaje
    11 Apr 2009, 18:23
    1 0
    stiam k inseamna k va murii cineva apropriat .........ai grija eu cred in vise
  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2009, 18:36
    5 0
    Din batrani se spune ca nu ar fi bine sa te visezi mireasa mai ales daca in vis ai si voal,dar as indrazni sa-ti dau un sfat: nu da atat de multa atentie viselor ,chiar daca se vorbeste atat pe seama lor...pot fi inselatoare si ispititoare...chiar pot avea un efect foarte daunator asupra viitoarelor tale decizii daca le dai importanta.Sfiintii parinti ne sfatuie sa le chiar ignoram...sper ca nu am indraznit prea mult facand referire la religie! Sa fii iubita!!!!
  •  
    • 0 mesaje
    11 Apr 2009, 22:06
    2 1
    n-ai de ce sa fii speriata. e normal sa visezi lucruri care au legatura cu ce ai facut in timpul zilei ( rochia de mireasa pe care ai vazut-o pe net ). cat despre celelalte eve, cred ca sincer nu se gandesc cand spun asemenea aberatii, ca rochia de mireasa inseamna moarte, etc.