alergia solara

  •  
    • 541 mesaje
    12 Aug 2006, 18:32
    0 0
    aha. daca stiam sa fi luat si eu inainte....
    ai facut analizele de care ziceai mai sus? dupa ce mergi cu ele la medic sa le vada anunta-ma si pe mine care e concluzia. as vrea si eu sa merg la medicul la care ai fost tu.
  •  
    • 1 mesaje
    19 Iul 2017, 16:09
    0 0
    Si eu am facut pt prima data alergie dolara. Ce sa fac? Nu pot dormi noptile. M-am dat cu doua creme si nu-mi trece. Mi-am pus miere si parca mi-a mai trecut. Ce pot sa fac? Sunt plecata din tara. Nu stiu ce sa mai fac. Va rog sa ma ajutati!
  •  
    • 199 mesaje
    7 Aug 2017, 11:47
    0 0
    Buna, si eu am avut probleme anul trecut cu alergia solara, insa am descoperit o crema foarte buna de la BottegaVerde.ro pe care o aplic tot timpul dupa ce ma intorc de la plaja si imi fac un dus. Este un unt de corp cu ulei de nuci braziliene si maracuja, foarte hidratant, care ajuta la disparitia senzatiei de arsura pe care o ai dupa plaja. Crema se poate comanda direct de pe site-ul lor, iar comanda soseste chiar a doua zi.
  •  
    • 199 mesaje
    7 Aug 2017, 11:49
    0 0
    Buna, si eu am avut probleme anul trecut cu alergia solara, insa am descoperit o crema foarte buna de la BottegaVerde.ro pe care o aplic tot timpul dupa ce ma intorc de la plaja si imi fac un dus. Este un unt de corp cu ulei de nuci braziliene si maracuja, foarte hidratant, care ajuta la disparitia senzatiei de arsura pe care o ai dupa plaja. Crema se poate comanda direct de pe site-ul lor, iar comanda soseste chiar a doua zi.