seriale si telenovele ?:)

  •  
    • 3198 mesaje
    2 Aug 2006, 18:13
    0 0
    Mai zi-ne, mai zi-ne!
    Ca eu oricum n-am vazut-o pe Cassie de cand era mica...
  •  
    • 1070 mesaje
    2 Aug 2006, 19:14
    0 0
    ca telenovela:Esmeralda!
  •  
    • 13679 mesaje
    2 Aug 2006, 19:19
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1198 mesaje
    3 Aug 2006, 14:42
    0 0
    Watermelon, chiar nu ne mai povestesti nimic despre "tanar si nelinistit"???
  •  
    • 36 mesaje
    6 Aug 2006, 18:51
    0 0
    salut...eu am vazut cateva telenovele...acum m'am lecuit ca toate sunt la fel...una care mi'a placut super mult si care nu a avut happy-end a fost RUBI...e super tare telenovela...cred ca cea mai reusita...aveai la ce sa te uiti...nu ma mai uitam la pers principal care plande tot tp si in final ramane cu barbatul iubit...vise...
  •  
    • 165 mesaje
    6 Aug 2006, 22:20
    0 0
    mi-a placut Inger salbatic...tin minte ca radeam incontinuu cand ma uitam la aceasta telenovela...

    Am mai vazut cateva, vreo 4-5 de-a lungul timpului...dar intr-adevar, cam seamana intre ele..si devine plictisitor.

    Am vazut si "Rubi", e si acum in reluare pe Acasa Tv, ma mai uit din cand in cand, insa nu mai tin minte finalul...cum s-a terminat? Zici ca n-a fost cu happy-end..

    In rest m-am mai uitat la:
    Dallas, Fam Guldenburg, Beverly Hills, Melrose Place, Fam Bundy, Seinfeld, Neveste disperate
  •  
    • 2209 mesaje
    7 Aug 2006, 20:27
    0 0
    Eu ma uitam la "Clanul Soprano" si la "Oz - inchisoarea federala". Acum...nu mai am la ce sa ma uit...
  •  
    • 623 mesaje
    8 Aug 2006, 00:29
    0 0
    eu as vrea sa se redifuzeze Dosarele X si Nikita. dar nu stiu de ce nu fac asta pt. k a trecut mult timp de cand le-au difuzat, dar alte seriale care nu au fost asa de importante le redifuzeaza
  •  
    • 36 mesaje
    8 Aug 2006, 01:25
    0 0
    ani_m_ro...hmm...finalul a fost mai mult un semn de intrebare...rubi a ramas desfigurata insa a invatat'o pe nepoata ei cum sa o razbune...s'a terminat cand fernanda(nepoata lu' rubi)s'a dus in biroul lui alejandro cu gandul de a'l recuceri pe el si pe fiul lui...apoi a urmat un semn de intrebare..probabil ca va fi si partea a 2a ..sa speram...desi am auzit ca barbara mori nu vrea sa mai joace in cea de'a2a parte...cred ca nu va mai avea accelasi farmec fara ea...
  •  
    • 331 mesaje
    8 Aug 2006, 01:49
    0 0
    Eu sunt innebunita dupa ALIAS, de la AXN. Imi place de mor actrita care joaca in rolul lui Sydney, Jennifer Garner parca-i spune....
    E singurul serial care ma tine cu sufletul la gura...de fapt, imi mai place si Sex and the city