nu-mi gasesc costum de baie!!!:((

  •  
    • 1 mesaje
    2 Aug 2006, 20:33
    0 0
    unde e prin bucuresti un magazin "pompea"??? k am vazut p site niste costume ff dragute...
  •  
    • 49 mesaje
    2 Aug 2006, 21:35
    0 0
    Eu va propun costumele de baie braziliene Liquid. Se gasesc mai greu, dar sunt spectaculoase, nu va imaginati cata culoare, ce forme...
  •  
    • 1 mesaje
    1 Iun 2012, 14:02
    0 0
    fetelor si eu am aceeasi problema!slip ok dar sutiene prea mici si sunt disperata sa-mi gasesc un costum de baie.. acum 2 ani era prin zona liberty mall un magazin numai de lenjerie si costume de baie de toate marimile dar s-a desfiintat si din pacate atunci aveam alte gusturi si mi-am luat un costum roz destul de incarcat .Oare acum chiar nu mai sunt astfel de magazine?? Cam in toate magazinele sunt doar maxim 10-15 modele de costume de baie mici si 2-3 de babe, costume imense
  •  
    • 174 mesaje
    1 Iun 2012, 14:46
    0 0
    bloodyneko said:fetelor si eu am aceeasi problema!slip ok dar sutiene prea mici si sunt disperata sa-mi gasesc un costum de baie.. acum 2 ani era prin zona liberty mall un magazin numai de lenjerie si costume de baie de toate marimile dar s-a desfiintat si din pacate atunci aveam alte gusturi si mi-am luat un costum roz destul de incarcat .Oare acum chiar nu mai sunt astfel de magazine?? Cam in toate magazinele sunt doar maxim 10-15 modele de costume de baie mici si 2-3 de babe, costume imense

     
    Eu am pus ochii pe cateva de la Decathlon! Nu stiu daca sunt pe site, dar in magazin am vazut muuulte si variate. Si mi s-au parut de calitate. Si eu am aceeasi problema... sa vad cum o rezolv anul asta.  

  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2017, 01:33
    0 0
    Dacă știi ce model te avantajează, poți comanda și online! Chiar și din afară, eu am comandat de aici : http://amzn.to/2mZO9pZ, sau poți încerca și după alie Express, vin mă greu ce e drept!
    Acest mesaj a fost editat de către Viovas: 2 Apr 2017, 01:35