Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 1 mesaje
    22 Nov 2017, 13:48
    0 0
    In cele ce urmeaza as vrea sa va descriu o problema intampinata in aceasta saptamana cu doamna doctor Peteanu Mihaela - GINECOLOGIE - CONSTANTA:
    - programare facuta in urma cu 3 sapt. pt. orele 18:00 sa spunem.
    - cu 1 zi inainte de ziua programata suna asistenta, si ma intreaba daca ma pot prezenta cu 3 ore mai devreme ( BINEINTELES CA NU, PENTRU CA AVEM ( eu si sotul ) SERVICII, TURE, ETC, DE UNDE NU NE PUTEM INVOI 3 ORE DE LA O ZI LA ALTA ). Asistenta spune ok si inchide.
    - in ziua progaramata pt. consult, sunt sunata cu 25 de minute inainte ( 25 de minute inainte in conditiile in care vin de la 50 de km departare de Cta ) si mi se transmite telefonic: dna. doctor a avut o urgenta, va putem reprograma maine ( ce coincidenta, cu 1 zi inainte voia sa ma prezint mai devreme si acum URGENTA ) !!!!!!! Am facut o criza de nervi in conditiile in care imi luasem o zi de concediu, in conditiile in care eram la 5 minute de cabinet.....si in conditiile in care a 2a zi aveam programare la alt medic.
    - am sa depun astazi o plangere scrisa la protectia consumatorului, nu o s-o mai recomand nimanui + ca trebuie sa afle tot internetul despre ce este vorba, ca sa se stie ce "poama" este
    NU RECOMAND LA NIMENI SA APELEZE LA DNA. PETEANU MIHAELA - GINECOLOGIE - CONSTANTA. O MARE BATAIE DE JOC SI LIPSA DE INTERES LA ADRESA PACIENTILOR.