geanta Louis Vuitton

  •  
    • 553 mesaje
    15 Iul 2006, 12:59
    1 0
    vreau si eu stie cineva de unde pot sa cumpar? nu pot sa plec in Italia, Franta, Spania....etc in tarile unde sunt magazinele, de pe situri mi-e frica sa nu fie nasparlite, de unde-mi cumpar ca innebunesc.....mi se puse raaaau de tot pe marca asta
  •  
    • 854 mesaje
    15 Iul 2006, 14:22
    0 0
    pot sa te intreb de ce? de ce vrei musai mairca asta?
  •  
    • 2103 mesaje
    15 Iul 2006, 20:28
    0 0
    probabil jlo e de vina sau mai nou Monica lui Irinelu'... din cate vad prin mall-urile romanesti se practica fake-urile la nebunie; nici nu se zgarcesc la preturi oamenii; adica vreo 4 mil tot dai pe un fake, LV. prada si mai nou Chloe si Tods! wow! n-am idee de unde sa-ti cumperi un original, insa vezi ca daca e prea ieftin e fake. preturile lor incep de la cateva sute/ mii de dolari in sus. poate sa dai bani cuiva afara in care ai incredere sa-ti cumpere? sau poate chiar exista reprezentanta in romania LV??? stie cineva?
  •  
    • 2198 mesaje
    17 Iul 2006, 10:55
    0 0
    Cateva sute ..poate un portofel LV ...O geanta originala costa cateva mii de euro ..Eu nu stiu sa poti cumpara altceva decat fake -uri de la noi ..Tre' sa mergi afara..
  •  
    • 553 mesaje
    17 Iul 2006, 12:55
    0 0
    pe situl lor, modelele care-mi plac mie sunt la 900E, m-as bucura si la una primita cadou de cineva care vrea s-o vanda sau chiar la un fake daca e facuta bine si ieftin, de ce nu? am gasit un site dar nu livreaza in Ro, majoritatea sunt in jur de 80-100$ si arata bine de tot

    deci daca are cineva de vanzare chiar ma intereseaza
  •  
    • 1219 mesaje
    18 Iul 2006, 20:51
    0 0
    si eu vreau!!!!
  •  
    • 1316 mesaje
    18 Iul 2006, 21:26
    1 0
    si eu vreau, oricum nu o sa se prinda multa lume k e fake
  •  
    • 2039 mesaje
    18 Iul 2006, 22:26
    0 2
    In strainatate, daca mergi cu geanta pe strada si se prinde cineva ca e fake platesti o amenda usturatoare!
  •  
    • 2794 mesaje
    18 Iul 2006, 23:28
    0 0
    Cum adica? Dar poate e placerea mea sa am o geanta fake! Sau poate habar n-am ca e fake! Ce treaba are lumea cu mine? Nu inteleg de ce sa platesc amenda.
    "oricum nu se prinde nimeni ca e fake"....pai eu credeam ca voi vreti marca asta pt propria persoana, pt placerea de a sti ca aveti ceva de firma si de calitate...voi aveti nevoie de ele pt a impresiona?
  •  
    • 201 mesaje
    18 Iul 2006, 23:38
    1 0
    Dragele mele, "imprimeul" asta gen LV l-am vazut pe toate drumurile, de la femei de ultima speta la doamne bine.
    Asa ca daca "oricum nu o sa se prinda multa lume k e fake", mergeti in targ si cumparati-va...
  •  
    • 2039 mesaje
    19 Iul 2006, 01:12
    0 1
    Pai chestia asta e ilegala! Nu ai voie sa furi numele unei firme!
  •  
    • 2103 mesaje
    19 Iul 2006, 10:08
    0 0
    klarisse pt fake-uri poti incerca ebay, insa chiar daca in poza ti se par ok, nu te astepta sa fie o copie calitativa.
    cei orig au produse si mai jos de 1000euro, mai au si reduceri daca-ti permiti, mai vezi si prin duty free-uri..etc.
    eu nu ma omor dupa LV, de fapat nu-mi place.

    mititik daca te prinde cineva cu o geanta fake platesti amenda?? n-am mai auzit asta, banuiesc ca nu te referi la cazul in care cineva mare expert de la LV te observa pe strada ca porti un fake si cheama politia comercializarea fake-urilor da, este ilegala.
  •  
    • 2039 mesaje
    19 Iul 2006, 10:45
    0 0
    Eu asa stiam! Chiar si in cazul in care cumperi de la hotii aia platesti amenda! Ca doar nu esti haios sa nu te prinzi ca geanta aia nu este originala!

    In alta ordine de idei, nu stiu de ce vreti sa cumparati fake-urile alea! Sunt de o calitate de 2 bani si mi se pare de extrem p.rost gust sa te dai mare cu un fake!
  •  
    • 7364 mesaje
    19 Iul 2006, 12:18
    0 0
    dar poate eu nu ma prind ca tuciuriul imi vinde un fake LV...o sa ma amendze pt prostie in cazul asta?
  •  
    • 201 mesaje
    19 Iul 2006, 14:19
    1 0
    In tara asta, cred ca 75% din produse sunt fake-uri.
    Citi pantofi de sport sunt intr-adevar Puma, Addidas sau mai stiu eu ce?
    Daca s-ar plati amenda, cred ca multi ar ramane cu punga goala.

    Sincer, as vrea sa se ia atitudine si sa nu se mai permita comercializarea prodeselor care seamana izbitor de bine cu produsele marilor branduri.
  •  
    • 2039 mesaje
    19 Iul 2006, 14:31
    0 0
    Nu ar ramane toti cu punga goala, ci vor inceta, rand pe rand, sa mai cumpere fake-uri! Si prin urmare, vor inceta si hotii sa se mai foloseasca de numele atator firme!
    Dar cum la noi e Tara lui Papura Voda...
  •  
    • 3526 mesaje
    19 Iul 2006, 14:39
    0 0
    Pariu ca e topic fake
  •  
    • 220 mesaje
    20 Iul 2006, 16:43
    0 0
    Cea mai tare faza am vazut-o in tren sapt asta...Veneam de la Buc si o tipa avea o geanta LV...cred ca era originala si isi lasase un fel de eticheta de plastic care ii atesta originalitatea, un fel de pecete ...
    Va dati seama ce disperata era tipa sa nu creada lumea ca geanta ei ii fake
  •  
    • 1372 mesaje
    20 Iul 2006, 20:50
    0 0
    Eu am un fake,mi l-am luat pt k imi place mult de tot cum arata,nu pt k as vrea sa se creada k chiar port LV.Imi place de mor si mi se rupe k nu e the real thing...
  •  
    • 2794 mesaje
    20 Iul 2006, 22:43
    0 0
    Babygirl, imi place gindirea ta! Si eu imi cumpar lucruri pentru ca imi plac cum arata, nu pentru ca sint nu stiu ce marca de fitze! Asa cum am si genti mai scumpe, asa am si o gentutza luata din piata cu 250 000, pe care o admira toata lumea si ma intreaba ce firma e! Si tot asa. Nu mi-am luat niciodata un anume lucru doar pt brand.