cursuri de manichiura-pedichiura

  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2008, 16:08
    4 0
    as vrea sa incep niste cursuri de manichiura-pedichiura cine ma poate ajuta cu niste sfaturi
  •  
    • 4 mesaje
    12 Oct 2008, 16:21
    1 0
    da a facut verisoara mea...a costat 4 mil si cursul a durat cam 2-3 luni...asta a fost in primavara...acuma nu stiu daca sa schimbat ceva..poate dar nu cu mult ..cred sper ca te-am putut ajuta! am gasit ceva si aici pe eva ! daca vrei sa vezi dai la frumusete si in dreapta mai jos scrie undeva utile si cursuri ...acolo gasesti exact ;)
  •  
    • 36 mesaje
    12 Oct 2008, 16:45
    0 0
    nu stiu de unde esti....dar pot sa iti recomand "scoala hilda", dak este una in orasul tau..........este cea mai buna din tara si are toate domeniile de specializare incepand de la zugravi la babysitter, si de la ospatari la minichiuristi .:))......nu e foarte scumpa, iar diplomele sunt recunoscute peste tot....bafta!
  •  
    • 0 mesaje
    12 Oct 2008, 17:57
    0 0
    buna.eu am facut cursuri de mani pedi dar iti recomand sa faci si de unghii false pt k sunt cautate.dak vrei iti pot spune unde sunt acreditate cursurile de mani pedi.cand le-am facut eu costa 5 mil dar era pachet mani -pedi -frizerie -coafura dar poti plati in rate si dureaza 3 luni din cate imi aduc aminte