cum sa scap de riduri?

  •  
    • 2794 mesaje
    4 Iul 2006, 11:50
    0 0
    Singura care-mi vine in minte e LiftActiv Pro de la Vichy, care e in jur de 700 000, daca nu ma insel.
  •  
    • 127 mesaje
    25 Apr 2018, 15:06
    1 0

    Buna! Pentru a scapa de riduri cat mai repede eu te pot sfatui sa apelezi la o procedura injectabila cu Teosyal Redensity Skin pe baza de acid hialuronic. Este cel mai pur acid hialuronic, care iti va rejuvena tenul si iti va estompa ridurile in profunzime. Eu am 40 de ani si mi-am facut aceasta injectie acum cateva luni. Sunt foarte multumita de efectul pe care l-a avut asupra tenului meu. Procedura nu a durut tare, iar investitia merita din plin. Rezultatele se observa imediat. Recomand cu cea mai mare incredere.

  •  
    • 33 mesaje
    17 Mai 2018, 13:11
    0 0
    O crema foarte buna pentru eliminarea acneei e si Timeless facuta din extracte din plante. Produsul ajuta la netezirea pielii si ofera o catifelare a pielii intr-un timp mai scurt.



  •  
    • 84 mesaje
    30 Mai 2018, 18:32
    0 0
    Nu exista tratament minune pentru riduri! Asta e clar! Insa, cu un masaj facial ajutat de o crema profesionala cu ingrediente active, se vor vedea rezultatele, cu siguranta! Eu folosesc de la Bottega Verde, un tratament intensiv de zi si de noapte cu pro-ritenol. Este foarte buna si pe mine ma incantata, mai ales, ca are ingrediente naturale!
  •  
    • 84 mesaje
    10 Dec 2018, 20:20
    0 0
    Ridurile de expresie se adâncesc de la an la an, devenind foarte inestetice. Chiar dacă ritualul meu de îngrijire al tenului este foarte riguros, nu am putut să nu observ aceste riduri s-au pronunțat mult față de anul trecut. Adevărul este că ține și de modul e viață, de alimentație....în fine. Eu am preferat să îmi injectez acid hialuronic decât să se agraveze și mai tare. M-am documentat și am ales cel mai pur acid hialuronic, cel de la Regenyal Bio –Expander. Pe lângă efectul de umplere a ridurilor, mi-a lăsat pielea super hidratată, regenerând celulele. Sunt mai mult decât satisfăcută de această intervenție
  •  
    • 84 mesaje
    4 Ian 2019, 12:50
    1 0
    După ani și ani în care am folosit de la creme de mass market până la cele mai scumpe, ridurile mele încă își făceau de cap. Așa că am decis să le umplu cu acid hialuronic. Dacă aș fi știut de la început cât de simplă este această metodă o aș fi făcut de mult această schimbare. Pur și simplu ridurile au dispărut instantaneu. Însă, este foarte important ce fiiller alegi. Eu am folosit Regenyal Idea, fiind cel mai pur acid hialuronic. Eu recomand această metodă tuturor celor ce își doresc să scape de riduri în cel mai scurt timp.
  •  
    • 84 mesaje
    4 Ian 2019, 12:51
    0 1
    După ani și ani în care am folosit de la creme de mass market până la cele mai scumpe, ridurile mele încă își făceau de cap. Așa că am decis să le umplu cu acid hialuronic. Dacă aș fi știut de la început cât de simplă este această metodă o aș fi făcut de mult această schimbare. Pur și simplu ridurile au dispărut instantaneu. Însă, este foarte important ce fiiller alegi. Eu am folosit Regenyal Idea, fiind cel mai pur acid hialuronic. Eu recomand această metodă tuturor celor ce își doresc să scape de riduri în cel mai scurt timp.
  •  
    • 74 mesaje
    13 Mai 2019, 10:15
    0 0
    Pentru riduri un produs interesant e si Timeless!