Ce parere aveti despre programul de slabit de la herbalife?

  •  
    • 4 mesaje
    24 Sep 2008, 17:50
    0 1
    Ce parere aveti despre programul de slabit de la herbalife?
  •  
    • 1 mesaje
    24 Sep 2008, 18:16
    0 0
    eu am slabit 5 kg in 4 saptamani,dar nu cu pastile sau guri de slabire extreme,am slabit prin sport si mai putina mancare.faceam sport in fiecare zi de vreo 5 sau 6 ori,si mancam fructe si foarte putina mancare incearca si ai sa vezi ca vei reusii
  •  
    • 3 mesaje
    24 Sep 2008, 19:02
    0 0
    ...o parere f proasta!!!...pt ca pe langa faptul ca sunt scumpe (ca trebuie facut pe perioade mari de timp ca sa aiba efect) imediat ce te-ai lasat de aceste produse te ingrasi la loc f repede!!!
  •  
    • 366 mesaje
    24 Sep 2008, 21:57
    0 0
    hmm,...Ai bani de aruncat pe fereastra?Stiu ca sant foarte scumpe. a aparut pe piata -capsula de slabit 100%natural-la 95ron,pt.o luna. foarte multe persoane mi-au recomandat-o ca merita incercat,toate le-au folosit cu succes.Gasesti prospecte pe siteuri naturiste,citese...si ganseste.. slabesc foarte greu sau deloc am probleme hormonale:de cand iau ,ma simt mai bine,nu balonata si am dat jos ~7kg,ceea ce pare mult dar cred ca era si retentie de apa,in `3 sapt. http://www.natural100.ro/?produs=579
  •  
    • 0 mesaje
    25 Sep 2008, 15:49
    0 0
    Eu,una personal sunt f f multumita de produsele de la Herbalife..Am avut probleme cu menstruatia (adik avea dureri insuportabile cand imi venea) si mi`a fost recomandat calciu de la aceasta firma..Pot sa zic k le iau de 2 ani si la inceput am slabit de la ele si m`am mentinut constant(acuma am 50 kg)..Am facut o pauza de cateva luni si nu m`am ingrasat..Acuma nu mai am probleme cu durerile menstruale...Ramane la decizia ta,dar eu iti zic k merita banii..Te pup si bafta!!!
  •  
    • 0 mesaje
    25 Sep 2008, 22:24
    0 0
    eu am folosit 2 luni si am slabit 9 kg.sunt ft scumpe,nu oricine i si permite insa dupa ce am incetat le am pus la loc asa cum era de asteptat.bine,la fiecare actioneaza diferit insa pe mine nu prea ma multumit decat pe moment.mentionez ca dupa ce am incetat am tinut dieta in continuare cu cateva ft mici exceptii.bafta totusi eu nu ti le recomand,plus ca eu dupa o luna si ceva i mi venea sa le arunc la wc din cauza gustului,mi se acrise de ele.sunt niste prafuri pe care le amesteci cu lapte sau suc natural
  •  
    • 0 mesaje
    26 Sep 2008, 23:23
    1 0
    Draga mea Kret, eu am slabit foarte mult cu ajutorul sfintei branzici de vaci si mai ales cu ajutorul minunatei salate, iar cu banii pentru herball life in loc sa-i dau pe magarii mesigure am fost la sala si mi-am permis o gentuta sau o pereche noua de pantofi:))asa ca..... eu zic sa cantaresti de 2 sau 3 sau de ce nu 4 ori inainte sa te hotarasti sa bei zilnic namol:)))
  •  
    • 12 mesaje
    1 Oct 2018, 00:07
    0 0
    sa ai pe ce da banii! sau mai bine zis spus pe ce arunca banii!