problema credit banca

  •  
    • 9 mesaje
    26 Iun 2006, 14:22
    0 0
    Buna mikialdea, si pe mine m-ar interesa sa intru in leg cu cunostiinta ta care ne poate ajuta cu stergerea din CRB
  •  
    • 2331 mesaje
    26 Iun 2006, 15:16
    0 0
    Imi cer mii de scuze ca nu am scris pina acum, sincer si uitasem de acest topic.Acum ca am deschis, mi-am adus aminte de el.Astazi promit ca o sun pe donsoara respectiva si daca e de acord, va dau id ei de mesenger.Va pup si imi cer scuze inca o data
  •  
    • 339 mesaje
    26 Iun 2006, 17:28
    0 0
    asteptam cu nerabdareeee!!!
    si facem cinste cu o bere oricum si daca vrea si daca nu vrea.
    pupici
  •  
    • 2331 mesaje
    26 Iun 2006, 19:21
    0 0
    Domnul in cauza, ca e un domn, m-a rugat discretie totala.Asa ca va dau adresa mea de mesenger sa ma contactati si eu va dau adresa lui.Daca nu va convine pretul, ii spuneti, nu va obliga nimenea la nimik.Eu sunt pe mesenger aldeamiki.
    O seara buna
  •  
    • 99 mesaje
    29 Iun 2006, 08:39
    0 0
    Ramona, stii cumva cum se poate proceda daca vreau , inainte de a aplica pentru un credit, sa aflu care este situatia mea la Biroul de Credite ( cum figurez la ei).Multumesc
  •  
    • 339 mesaje
    19 Iul 2006, 18:02
    0 0
    ati rezolvat ceva fetelor?
  •  
    • 339 mesaje
    7 Sep 2006, 00:08
    0 0
    fetelor ati rezolvat vreuna ceva?
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2011, 18:03
    0 0

    Buna ziua!as dori si eu sa stiu daca mai pot sa imi fac o descoperire de card sau o refinantare la o banca daca sunt in baza biroului de credit.Am un credit la piraeus bank si mai am putin de plata da problema este ca am intarziat acum 2 ani 3 luni cu plata deoarece nu am avut servici,si acum vreau sa imi fac ca sa pot sa imi iau si eu o masina ca asfel imi este foarte greu sa ajung la servici,va rog sa-mi spuneti si mie cum sa procedez

  •  
    • 10876 mesaje
    8 Iun 2011, 10:55
    0 0
    mama cu ce ma ocpuam acu citiva ani, coruptie in toata regula
  •  
    • 27 mesaje
    4 Sep 2012, 15:56
    0 0
    mikizda said:mama cu ce ma ocpuam acu citiva ani, coruptie in toata regula

     buna razi tu dar acum lumea ar plati bani grei sa iasa din biroul ala stii tu........ oricum daca mai iei legatura poti sa fii milionara in lei ca sa nu exagerez...

    Si daca vrei si daca te gandesti scrie pe mail si vb bafta....uite chiar eu ma gandeam la o asemenea posibilitate dar nu e daca nu e .......

    in fine daca poti si daca vrei scriemi pe mail este acelasi cu ID -ul asta pe yahoo si o sa vezi ca nu ai de pierdut ...
    multumesc