Pinguini la zoo

  •  
    • 5941 mesaje
    2 Iun 2006, 16:56
    0 0
    Fetelor, stiti daca sunt pinguini la zoo?
    Prietenul meu mi-a spus ca crede ca sunt la zoo banesa, poate o sa mergem sambata sa ii vedem, asa este? la Baneasa sunt pinguini?
  •  
    • 3548 mesaje
    2 Iun 2006, 17:10
    0 0
    am fost chiar duminica trecuta; am postat la astrologie, "lei din toate colturile, la atac!!!", cateva impresii . mai, pinguini nu-s. dar am vazut flamingo si alte pasari -pinguinii-s pasari, stii, da?

    oricum, merita. chiar merita. nu mai zic ca intrarea e super super ieftina: 15 000 adulti, 8000 elevi + studenti.

    si nu-ti mai zic alte chestii, te las sa le descoperi!
  •  
    • 5941 mesaje
    2 Iun 2006, 17:24
    0 1
    Iti dai seama ca stiu asa ceva, da?
    dor pentru ca nu stiu dca sunt sau nu la zoo pinguini nu inseamna ca sunt o blonda proasta! credeam ca numai brbatii imi spun asa ceva, nu ma astepta de la o femeie!
    si ce anume din post-ul meu iti face tie impresia ca nu as sti ca sunt pasari?
  •  
    • 5941 mesaje
    2 Iun 2006, 17:25
    0 0
    Iti dai seama ca stiu asa ceva, da?
    doar pentru ca nu stiu daca sunt sau nu la zoo pinguini nu inseamna ca sunt o blonda proasta! credeam ca numai barbatii imi spun asa ceva, nu ma asteptam de la o femeie!
    si ce anume din post-ul meu iti face tie impresia ca nu as sti ca sunt pasari?
  •  
    • 3548 mesaje
    2 Iun 2006, 19:00
    1 0
    ahahaahhaahaha ahaaa deci barbatii iti spun asta?! naspaaa poate de-aia sari de c*r in sus asa! hai chill era o gluma, blondo!
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:50
    0 0
    Nu inteleg ce e de ras?
    Barbatii stim toate ca sunt porci, dar nu pinguini..chiar fetelor voi ce animale aveti pe acasa?
    sau ce animale v-ar place sa aveti?
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:57
    0 0
    Hondaneagra, fata, tu chiar esti blonda. Pey cum sa fie pinguini la zoo??? Ce ai vazut tu vre-un ocean pe acolo sau vreun aisberg? Doamneee! Cum vrei sa traiasca saracii pe caldurile astea.
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 16:01
    0 0
    Nu fata, dar ce nu pot sa faca gheatza?
    am vazut o gramada de masini frigorifice, ar putea sa ii tina acolo, ziua, cand e cald iar pe seara sa le dea drumul si sa se uite la ei vizitatorii doar cateva ore...
    e pacat ca nu se gandeste nimeni la asta...si imi mai spun barbatii ca eu sunt blonda!
    sau de ce sa nu faca ca niste masini frigorifice, dar cu pereti transparenti? si asa ar putea fi vazuti tot timpul!
  •  
    • 37 mesaje
    5 Iun 2006, 16:02
    0 0
    pana la urma ai fost la zoo? sunt pinguini?
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 16:11
    0 0
    Nu, m-a oprit liqueur..daca ea a zis ca nu sunt....
    mie imi plac mult pinguinii, m-as fi dus pentru ei
    in loc de asta m-am plimbat cu prietenul cu motorul sambata, dar nu a vrut sa trecem si pe la zoo...lui nu ii plac..zice ca sunt penibili...
    asta e ..nu putem sa avem toti aceleasi gusturi
    parca mie imi place dobermanul lui..dar asta e ..il inghit...
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 16:15
    0 0
    Prietenul tau e badaran... ar trebui sa-i dai papucii. Nu stiu cum fac ei de se gandesc numai la ei intotdeauna.

    Asa face si al meu, nu vrea sa-mi faca sex oral, ii fac numai eu lui, cred ca o sa ma despart de el. Stiu ca suna aiurea dar pe mine chiar ma deranjaza.
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 16:20
    0 0
    dar recunosti ca ti-a placut cand ati facut-o in 3 nuh?
    ai vazut ca merita?
    poate nu ar trebui sa te pripesti asa!
    bine sa nu crezi ca liqueur o sa iti spuna ca e bine ce faci, dar ce stie ea, maine o sa imi spuna ca nici delfinii nu sunt pesti sau liliecii nu sunt pasari!
    auzi pinguinii sunt pasari!
  •  
    • 767 mesaje
    5 Iun 2006, 19:15
    0 0
    Impuscati-va
  •  
    • 13679 mesaje
    5 Iun 2006, 19:37
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3248 mesaje
    5 Iun 2006, 20:39
    0 0
    craniutza&hondaneagra,voi ori faceti asta la bascalie pt a fi oleaca bagate in seama,ori sunteti proaste rau.
  •  
    • 7364 mesaje
    5 Iun 2006, 20:44
    0 0
    Io recomand la toti care crede ca pinguini e altceva decat ar trebui s fie in realitate sa vaza "Marsul imparatului" ( a fost si la Mall) este prezentat un 1 an si un pic din viata pinguinilor imperiali. si sa mai vada si filme educative , nu "Basic Instinct 2"....ca dupa aia o sa fie dilema "avea sau nu avea...izmene duduia??"
  •  
    • 11438 mesaje
    5 Iun 2006, 22:30
    0 0
    ade fapt is bitter si cu athos undercover
  •  
    • 8667 mesaje
    6 Iun 2006, 00:43
    0 0
    nuuuuuuuuuuuuuuuuu....never ever ever......doamneeeeeeee...rad cu lacrimi....e imposibil asa ceva...nu pot exista asemenea fiinte decat in filme...nu pot crede asa ceva
  •  
    • 8667 mesaje
    6 Iun 2006, 00:45
    0 0
    honda...daca vrei pinguini...fugi in constanta la delfinariu ca au acolo si pinguini si delfini si o sala maaaaaaaare mare cu viata marina...si o sa aflii acolo ca pinguinii ie pasari si face uoua
  •  
    • 1037 mesaje
    6 Iun 2006, 07:41
    0 0
    da' trebuie ocean la zoo ?
    hai ca pe asta n-am stiut-o
    deci,morala...cand ne este prea cald...apoi ne bagam si noi in masini frigorifice si seara le zicem sa ne dea drumul afara...asa ca la caini..