mi-am facut o augmentare de sani

  •  
    • 1 mesaje
    22 Mar 2007, 09:28
    0 0
    so_sweet, am si eu o intrebare.Parca ai spus ca ti-ai facut analizele la Medsana in Bucuresti.Iti mai aduci aminte exact ce analize ti-ai facut si cam cat au costat? Crezi ca la prima consultatie ma pot duce direct cu analizele ca sa scutesc un drum?
    Te pup!
  •  
    • 90 mesaje
    22 Mar 2007, 15:41
    0 0
    eu mi-am facut analizele la medsana..pentru imi inspira incredere clinica si mai mereu cand am de facut ceva investigatii acolo ma duk..
    fisa cu analizele,ca sa vad cat m-au costat nu o mai am..pt ca a ramas la dl dr. Dar o sa caut sa vad dak mai gasesc foaia pe care mi-au scris ce analize sa fac..Si analizele nu iti trebuiesc la bucuresti cand te duci la consultatie..cu ele te duci direct la operatie la bacau si ti le va da doamna dr Bilic cand te vei duce prima oara la consultatie asta daca esti hotarata sa te operezi...din cate tin mine ea se ocupa cu chestiile astea..(sfaturi,indicatii)
    Da' am auzit ca acum consultatia se plateste..stiu ca a sunat o prietena de-a mea pt o operatie la nas..si parca i-a zis ca se plateste consultatia..ar trebui sa te interesezi si de aspectul asta..
    Eu am fost de vreo 2 ori la el inainte de operatie si nu am platit nimic..Si apropo de consultatie..s-au scumpit si operatiile,inclusiv operatia de marire de sani din cate stiu eu..
    Te pupik si dak mai ai intrebari iti raspund cu placere..
  •  
    • 10 mesaje
    6 Mar 2015, 08:54
    0 0
    Buna
    Doresc o ridicare si augmentare de sani si deasemeni am nevoie,in urma unei diete reusite(40 de kg in minus)de o abdominoplastie...sper ca am folosit corect termenul...In urma unor indelungi deliberari,am ales sa fac aceste interventii la Domnul dr Constantin Stan...Problema este ca am trimis un mail acum aproximativ o luna si de atunci tot astept o programare...care nu mai soseste...Deasemeni telefonul dat,unde raspunde un robot si unde am solicitat programarea pt consultatie,a ramas fara raspuns..Ce ar trebui sa fac in aceste conditii?
    Multumesc anticipat pt raspuns(sfat)
  •  
    • 10 mesaje
    7 Mar 2015, 08:44
    0 0
    Ori nu scriu eu unde trebuie...ori asa mi-e dat..
    Bine,am vazut acum ca ultima postare aici e deja de cativa ani...dar ma gandesc ca asta nu ar trebui sa fie foarte important
    Imi poate da cineva o sugestie in legatura cu modul in care pot obtine o programare pt consultatie la Domnul dr Constantin Stan?
    Aproape nu imi vine sa cred ca m-am poticnit in faza asta
  •  
    • 17 mesaje
    7 Mar 2015, 20:08
    0 0
    de ce nu incerci la dr. silvia stanculescu vasalos? eu am descoperit-o la medicover, dar m-am operat pana la urma la metamorphosis. E foarte deschisa, iti explica toate riscurile, te ajuta sa iei decizia cea mai buna. Pentru mine a contat foarte mult comunicarea cu ea, disponibilitatea in ceea ce priveste intrebarile ( i-am scris in mesaje private pe fb si raspundea foarte repede, la fel si la telefon - 0722 392 382). Plus ca preturile sunt mult mai bune pentru aceleasi rezultate!
  •  
    • 10 mesaje
    8 Mar 2015, 06:10
    0 0
    Multumesc mult pentru raspuns...Si cred ca e in acelasi timp un semn de bun augur..Asta pentru ca aseara,bantuind pe diverse forumuri ce dezbat subiectul acesta,exact la numele domniei sale mi se oprisera ochii...Inca odata multumesc si am sa incerc la Doamna dr
  •  
    • 10 mesaje
    8 Mar 2015, 06:10
    0 0
    Multumesc mult pentru raspuns...Si cred ca e in acelasi timp un semn de bun augur..Asta pentru ca aseara,bantuind pe diverse forumuri ce dezbat subiectul acesta,exact la numele domniei sale mi se oprisera ochii...Inca odata multumesc si am sa incerc la Doamna dr
  •  
    • 10 mesaje
    8 Mar 2015, 06:23
    0 0
    Yupiii
    Am trimis mesajul pe fb
  •  
    • 10 mesaje
    8 Mar 2015, 06:23
    0 0
    Yupiii
    Am trimis mesajul pe fb
  •  
    • 10 mesaje
    9 Mar 2015, 14:55
    0 0
    Multumesc andra,totul a decurs pana acum exact cum ai spus,am discutat deja si la telefon si am programat consultatia