Exfoliant de corp

  •  
    • 2794 mesaje
    1 Iun 2006, 15:43
    0 0
    Am primit comanda! Un set L'Occitane cu exfoliant si crema de corp, un gel de dus crema Bottega Verde si un ulei de baie Mediterranean. Setul L'Occitane e exact ce am vazut si la Sensiblu, arata, miroase si se simte la fel. In concluzie, sint super multumita, am incredere si voi mai comanda si pe viitor!
    lucianap, mersi pt link!
  •  
    • 551 mesaje
    1 Iun 2006, 15:57
    0 0
    Aha!!! deci cu tine s-a intalnit de nu mi-a raspuns inca la mail.Si eu vreau setul L'occitane si inca muulte altele

    Offtopic:

    Aducea o eva produse Body Shop. Mai stiti care e?
  •  
    • 2794 mesaje
    1 Iun 2006, 16:05
    0 0
    da, cu mine s-a intilnit!

    adeea aducea de la body shop, dar nu stiu ce s-a intimplat cu ea ca n-am mai vazut-o de cam multisor pe aici...
  •  
    • 52 mesaje
    1 Iun 2006, 17:06
    0 0
    Ana, tocmai ti-am raspuns la email. Scuze pentru intarziere.
    Lolitaa, ma bucur ca esti multumita de produse.
  •  
    • 551 mesaje
    1 Iun 2006, 17:59
    0 0
    lolitaa ti-am trimis mail pe eva!!
  •  
    • 2794 mesaje
    1 Iun 2006, 18:30
    0 0
    Ti-am raspuns, ana!
  •  
    • 3248 mesaje
    2 Iun 2006, 00:14
    0 0
    postat de: lucianap la data: 2006-06-01 21:04

    Originale...Poti sa intri pe forum la Frumusete si sa-i ceri parerea lui Lolitaa...am de 2 zile doar site-ul si ea e prima careia i-am livrat produse.
    Oricum, nu te obliga nimeni sa cumperi!
    Eu primesc produsele de la cineva...



    postat de: lucianap la data: 2006-05-31 22:34

    Eu am mai comandat de vreo 4 ori pana acum.
    Chestia e ca site-ul mi l-a recomandat o colega de serviciu.
    Administratorul se pare ca are cunostiinte in Germania si le ia de acolo mai ieftin decat la noi in farmacii.Iis adauga si el un comision, dar tot iesi mai ieftin ca in magazine.
    Nu pot sa-ti spun decat ca eu sunt supermultumita de produse. Mi-am luat in urma cu vreo 2 luni o crema de fata de la Estee Lauder si-ti spun sincer ca era originala. Am dat pe ea vreo 550.000.
    Eu am vb. cu administratorul site-ului prin email si mi-a dat o lista de produse. Multe dintre ele nu erau pe site.
    Asa ca daca vrei si alceva, te-as sfatui sa-i ceri o lista de produse cu preturi.
    Succes!

    nu vreau sa iti stric afacerea,dar mi s ar fi parut mai ok sa fii sincera..sau macar sa incerci sa pastrezi acceasi idee pt toata lumea,sa fii consecventa
    pana la urma,e al tau sau nu acest site?
    nu cred k inspiri prea multa incredere prin chestia asta...prin aceste mici "abureli"

    dak produsele sunt originale,e foarte ok chestia asta...

    si totusi,care e treaba de fapt?
  •  
    • 2794 mesaje
    2 Iun 2006, 00:24
    0 0
    Eu cred ca treaba este urmatoarea. Daca lucianap ar fi intrat pe site si ne-ar fi zis...fetelor, am produse ieftine si originale de vinzare....cine ar fi dat 2 bani pe anuntul ei? Eu m-as fi enervat ca ia uite inca una care vrea sa-si faca reclama, plus ca nici macar nu m-as fi obosit sa verific site-ul. Asa....m-a "pacalit", sa zicem....dar sint multumita ca s-a intimplat asa...eu am achizitionat de la ea niste produse dupa cum am mai spus: originale la super pret! Ce ma conteaza ce si cum?
  •  
    • 52 mesaje
    2 Iun 2006, 01:51
    0 0
    diorkiss, treaba e ca nu te-a obligat nimeni sa cumperi ceva.
    Si mai e o treaba: aceea ca nu te priveste pe tine ce reclama imi fac eu si modul in care aleg sa-mi fac reclama.
    Pana la urma...astea sunt "treburile"
    O seara placuta!
  •  
    • 17 mesaje
    2 Iun 2006, 10:20
    0 0
    Ciao!
    Si eu mi-am comandat de pe site-ul www.cosmetics.cabanova.ro si sunt din cluj. Produsele (Lush Body Lotion si Mediterranean Boots Gentle Sugar Body Scrub) trebuie sa vina sapt viitoare. Tipa la care am trimis mail a fost super draguta. Va tin la curent in legatura cu produsele dar preturile sunt super ok.
    PS. mersi de site .
    bbye
  •  
    • 3248 mesaje
    2 Iun 2006, 14:12
    0 0
    Doar intrebam!
    Ai dreptate,e strict treaba ta cum iti faci reclama.

    mi am comandat si eu cateva chestii de acolo.
    am incredere dak Lolitaa zice k sunt originale
    imi pare rau k aveti doar acel set de la L'Occitane..e posibil sa mai aduceti ceva produse de la ei?
    ar fi super!
    Ms anticipat

    p.s. sorry dak te am suparat.nu asta a fost intentia
  •  
    • 169 mesaje
    2 Iun 2006, 18:06
    0 0
    Eu v-as recomanda exfoliantele din gama MARY KAY, sunt originale, absolut naturale cu arome pe toate gusturile: lamaie, trandafir, mosc,etc! Dupa aplicare, pielea ramane fina, iar aroma se mentine pe piele timp de 10-12 ore.
  •  
    • 52 mesaje
    2 Iun 2006, 21:02
    0 0
    pt. dior_kiss. O sa mai primesc ceva la sfarsitul saptamanii viitoare. Dar nu stiu daca aceiasi gama. Sigur o sa fie ceva pe baza de unt de shea.
  •  
    • 3248 mesaje
    2 Iun 2006, 21:11
    0 0
    ok!astept vesti. merci anticipat