cum sa-l aduc inapoi?

  •  
    • 0 mesaje
    10 Feb 2008, 01:19
    0 0
    In primul rand nu te mai ambala asa: cauta si varianta B. Esti sigura ca merita sa arunci toate armele in lupta asta? Prudenta si iar prudenta..
  •  
    • 0 mesaje
    10 Feb 2008, 02:39
    0 0
    Un paj ce poart
  •  
    • 0 mesaje
    10 Feb 2008, 03:12
    0 0
    Cea mai trista zi a pamantului si cea mai fericita s-au aflat la doar trei zile distanta!..
  •  
    • 0 mesaje
    11 Feb 2008, 01:38
    0 2
    Acum ce sa-ti spun? daca ai fost fericita, sa nu regreti nimic.. Dar viata merge inainte. Daca meriti ceva mai bun, nu te crampona de asta..
  •  
    • 8 mesaje
    12 Feb 2008, 11:10
    1 0
    Mai, puiutz, mai... situatia este tare complicata la voi...Tu, practic, ai deschis ochii, cum se spune, pe acest baiat. Ai inceput sa fi cu el de la o varsta foarte frageda (eu asa consider) si pentru ca ai probleme acasa, cu mama ta, l-ai implicat si pe el in povestea ta. Acum, drept sa-ti spun, mama ta o fi avand si ea motivele ei... poate ca tu nu-ti vezi destul de scoala, poate n-o ajuti pe-acasa... stiu eu?! Cam repede te-ai aprins, iubita... Si, vazandu-te asa moarta dupa el, B te cam joaca pe degete... Sau, poate s-a plictisit de tine, cu problemele tale cu tot...a fost destul o scanteie care sa aprinda focul si sa va certati. Oricum, el nu are NICIO JUSTIFICARE pentru faptul ca iti vorbeste urat si te injura. Asta chiar nu trebuie sa se intample, indiferent ca veti mai fi sau nu impreuna. Iar cand il vezi ca pleaca, nervos, tu de ce te duci dupa el??? Lasa-l sa se linisteasca, linisteste-te si tu, apoi, daca vreti, stati de vorba si vedeti incotro o apucati!! si inca ceva : la 16 ani, chiar nu ai de ce sa-ti faci probleme, ai toata viata inainte, crede-ma! Nu este el - B!!- singurul barbat pe lumea asta!
  •  
    • 0 mesaje
    12 Feb 2008, 16:34
    0 0
    Draga mea,nu merita sa-l iubesti.Cred ca o sa-ti gasesti adevarata dragoste in alta parte!