Cum pot sa ma abtzin sa-mi dau drumul prea rapid?Fara pastile,un

  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2008, 20:41
    12 10
    Cum pot sa ma abtzin sa-mi dau drumul prea rapid?Fara pastile,unguente,masturbare inainte etc...
  •  
    • 28 mesaje
    7 Ian 2008, 20:55
    8 2
    Mergi la sex-shop si vezi ca au aia acolo niste inele speciale pentru penis.Sporesc durata actului sexual.Mai poti bea cate un pahar de vin inainte de actul sexual.La barbati mai este o chestie...penisul are treaba cu creierul,deci te poti abtine in timpul actului sexual.La fel de mult ajuta si sportul,sau poti face yoga.Ai foarte multe alternative.Succes!
  •  
    • 29 mesaje
    7 Ian 2008, 20:59
    10 6
    Si..., ai gasit de cuviinta cel mai potrivit loc pentru destainuirile tale in arta amorului, sau chiar a fanteziilor creierasului tau, crezand ca in momentul cand iti voi citi intrebarea imi luneca mana, de pe tastatura direct in chilotei. Ei, iaca-ta ca te-ai inselat si n-am trecut la masturbare ca Domnia Ta, ci singurul incident petrecut, a fost acela de a scapa paharul cu apa din mana. Edit: Camiiiiiiii, Vasile al meu e castrat maica. Mananca si doarme si doar se uit lung dupa pisicile care pleaca in cautarea violatorilor cu masturbarea prealabila..desigur.
  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2008, 21:02
    5 0
    Mai baiete, poti sa-mi spui unde putem sa stam si noi linistite, sa ne sfatuim intre noi? Ai fost cumva invitat in CLUB..? Nu vreau sa fac discriminare dar, daca vreuna dintre noi am intra peste voi, cred ca ati fi mai magari decat sunteti deobicei si nu ati accepta: Meritam si noi putina intimitate? Sau e prea complicat cuvantul..??
  •  
    • 7 mesaje
    7 Ian 2008, 21:09
    11 2
    Tu si penisul tau lipseau de pe "Sfaturi eva"...Nu crezi ca era mai potrivit sa intri pe internet sa te documentezi, sau ai vrut sa ne testezi capacitatile?
  •  
    • 31 mesaje
    7 Ian 2008, 21:17
    4 1
    MDA...CRED CA SOLUTIA PERFECTA ESTE SA PUI UN DOP IN CAPUL PPPPENISULUI...:)))))))))...SAU SA PUI PUTIN SUPER GLUE PE PREPUT,APOI STRANGI CU DEGETELE SA SE LIPEASCA...SI GATA ...AI REZOLVAT PROBLEMA! :))))))))))
  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2008, 21:32
    5 3
    mie nu mi se pare o intrebare deloc deplasata este o intrebare perfect normala.Baiatul vrea sa aiba o partenera fericita si vrea sa primeasca niste sfaturi.Eu te sfatuiesc sa cauti pe google sunt tot felul de siteuri si vei gasi tot felul de metode care speram sa te ajute.Uite o metoda care stiu ca au incercat o mai multe persoane.Bea un pahar de vin, un pahar de votka, un pahar de bere, un pahar de lichior si eventual wisky din cate am inteles eu da rezultate foarte bune aceasta reteta.nu stiu dar daca o incerci sa mi spui si mie daca a fost benefica ca sunt curioasa.
  •  
    • 12 mesaje
    7 Ian 2008, 21:36
    5 3
    da,intr-adevar ai o mare problema,sa te injosesti tu in fata fetii cu 10 minute...eu zic sa incerci reteta asta...dupa ce il speli bine,bine dai cu crema,il parfumezi apoi il legi strans cu o ata si vezi daca da randament,daca nu il iei la bataie pana ai ies creierii.
  •  
    • 28 mesaje
    7 Ian 2008, 21:51
    6 2
    Pai...10 minute odata plus inca 10 odata si gata cele 20... Cred ca trebuie sa intrebi niste baieti pentru ca ei stiu mai bine ce este de facut in acest caz. Noi daca nu ne dam drumul asa repede nu prea avem cum sa stim ce trebuie sa faci.
  •  
    • 6273 mesaje
    7 Ian 2008, 22:01
    7 2
    Ha?Aloooooo, un barbat potent nu isi pune asemenea intrebari, un barbat potent duce si 7 numere pe noapte, ai priceput?
  •  
    • 58 mesaje
    7 Ian 2008, 22:23
    7 2
    Cred ca stiu de ce a scapat Traviata paharul din mana.....te-a recunoscut!Tu esti baiatul lu' vecinu care se masturbeaza cand il vede pe motanul Traviatei ca-si face singur felatie inainte de a pleca la cucerirea pisicilor din imprejurimi... Traviato,suna mama repede la 112 si spune-le ca s-a deconspirat violatorul de pisici... Pt.Traviata E.L. Atunci o fi ala cu cainele,sau cel cu gainile????
  •  
    • 8 mesaje
    7 Ian 2008, 22:46
    6 0
    cred ca intrebarea ta ar fi bine sa o pui unui barbat , nicidecum femeilor. iti doresc rezolvare rapida la problema ta ca altfel nu o vad......bine pe respectiva.
  •  
    • 10 mesaje
    7 Ian 2008, 23:56
    3 3
    Uite cum faci si sa nu crezi ca vb aiurea si poti intreba pe cine care stie cum e eu stiu cum e si deaia iti spun si iti recomand ..WEEED copilu ..dupaia faci ce tre sa faci si sa nu-mi spui mie Consy daca nu esti HIGHT ...DE HIGHT!! :)) bafta
  •  
    • 0 mesaje
    8 Ian 2008, 00:19
    4 0
    vred ca ai nimerit gresit draga aici e un site cu predoinarea persoanelor de sex feminin.incearca si tu pe google
  •  
    • 10 mesaje
    8 Ian 2008, 00:39
    3 0
    foarte simplu inainte sa te apuci de fata suni si tu la:0898989 dupa care hop top ataca:sigur o sa mearga nu 40 min ba o sa tine 90 ca sa fie cit o repriza de fotbal.Dar ai grija daca nu marcegi o sa urmeze prelungirile!!
  •  
    • 9 mesaje
    8 Ian 2008, 01:49
    1 1
    Nu stiam k siteul se numeste Adam...sa iti spun!Ai nimerit prost Eva a fost prima femeie de pe Pamant,iar Adam e barbatul...deci poate gasesti si un site adam.ro:))=))...succes...
  •  
    8 Ian 2008, 11:19
    2 1
    Pai se presupune ca daca ti-ai inceput viata de cuplu ... stii si sa satisfaci o fata! vad ca pe tine te intereseaza sa fii doar tu satisfacut! Auzi la el: nu vreau sa plec nesatisfacut! Tu gandesti cand scrii??? Pai, mai copile intr-o relatie de cuplu trebuie sa fie amandoi satisfacuti, nu doar tu. Cine esti tu? Buricul pamantului? doar tu contezi? Ma mir ca nu ti-a dat papucii pana acum. Eu in locul eu ti-i dadeam de mult timp, asta meriti! Ramai cu prietena ta - Manuela - ca aia nu te tradeaza niciodata!!!!
  •  
    • 4 mesaje
    8 Ian 2008, 12:00
    1 0
    Off, off laudama gura ca ti-oi da friptura , daca nu mai lauda un .....ti-oi da. Ma scuzi daca am fost prea dura dar si tu nu ai fost mai bun.
  •  
    • 1 mesaje
    8 Ian 2008, 12:04
    0 0
    Poate gasesti solutia ideala pe un site specializat pe asa ceva ,pt ca cel putin eu nu ma simt in stare sa te pot ajuta!
  •  
    • 385 mesaje
    8 Ian 2008, 16:57
    0 0
    Noi de aicea nu plecam, nu plecam acasa/ pana nu ne imbatam si picam sub masa!