Ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu d ziua lui?

  •  
    • 0 mesaje
    2 Oct 2007, 00:03
    35 99
    Ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu d ziua lui?
  •  
    • 0 mesaje
    2 Oct 2007, 01:05
    34 49
    Parerea mea este ca oamenii se bucura de cadoul care le este util,deci incearca ,daca mai ai timp ,sa il "tragi" de limba.Iti dau un exemplu:eu i-am luat prietenului meu o umbrela ,cadou pe care l-a apreciat,fiindu-i necesar.In alt m-am gandit la un termometru de masina,auzindu-l ca si-ar dori,insa aici trebuie sa cunosti mai multe detalii tehnice.Cand ii dai acel cadou sa ii pregatesti si o cina romantica,cu lumanari,petale de trandafir si melodia voastra preferata.Succes.
  •  
    abu
    • 23 mesaje
    2 Oct 2007, 01:09
    57 29
    un ceas,sa nu astepti prea mult dupa el.
  •  
    • 203 mesaje
    2 Oct 2007, 01:14
    35 27
    un aparat de barbierit ..., dar iarasi costa ceva, daca vrei ceva mai ieftin... poti incerca o poza cu voi doi pe care el sa nu o fi vazut pana atunci pusa intr-o rama ..., sau o sticla de vin din anul nasterii lui...
  •  
    • 13910 mesaje
    2 Oct 2007, 02:56
    30 14
    o rama foto de ag cu poza voastra (sau a lui) sau exista niste albume foto care au coperta 1 cu rama, sint tare faine de cadou! (dar asta parca nu prea merge ... inca) sau -daca ii plac chestii aromate- ceva luminari de la bamboo (sint alea mari, faine) la multi ani!
  •  
    • 12 mesaje
    2 Oct 2007, 03:08
    31 11
    chiar m-ai pus pe ganduri.eu aveam ceva idei dar pt un buget mare.pana la urma m-am gandit sa cumperi un mic tortulet in forma de inimioara(ma gandesc ca-i mai ieftin),daca nu apeleaza la cineva sa te ajute sa-l faci chiar in casa.conteaza gestul.
  •  
    • 123 mesaje
    2 Oct 2007, 09:02
    31 7
    Mergi in magazinul Unirea si, la parter, vei gasi un magazin care inscriptioneaza poze pe tot felul de lucruri. Mergi cu o poza de-a voastra si fa-i un tricou sau o cana sau o lenjerie intima. Vei mai gasi tot felul de idei si acolo.
  •  
    • 366 mesaje
    2 Oct 2007, 11:32
    18 11
    Lutzica,nu valorile mari au valori in suflet.Nu conteaza cat de mica este valoarea doar sa fie ceva dragut,apropiat sufletului.cat timp mai ai?pt.a crea idei iti sugerez sa intrii pe Fungift.ro,si chiar daca nu ai timp (aprox.2 sapt.cred coletul postal)dar gasesti idei sigur.
  •  
    • 94 mesaje
    2 Oct 2007, 11:38
    14 15
    mie imi plac a nebunie cadourile personalizate..amuzante sau nu intotdeauna functioneaza!
  •  
    • 0 mesaje
    2 Oct 2007, 11:44
    17 11
    Sincer iti zic ca nu este prea bine sa cumperi la o zi onomastica haine sau sapun doar intre rude ca se zice ca este de prost gust ptr ca poti jigni persoana ca nare haine sau este nespalat(asa se zice)dar daca lui ii place sa primeascaastfel de lucruri este ok.Ai putea cumpara o bratara sau un lant de argint mai gros cum le plac baietiilor si nu este scump.Acum depinde si de el si de gusturiile lui.Bafta in cautarea cadoului!!!
  •  
    • 41 mesaje
    2 Oct 2007, 14:06
    20 8
    O CANA PE CARE AI PUS POZA TA CU EL NU STIU UNDE GASESTI IN MALL BUC ERA
  •  
    • 197 mesaje
    2 Oct 2007, 15:31
    11 9
    ideea mea era.. un portmoneu de piele. si sa fie maro ca cica aceasta culoare atrage banii. si dupa cum zici tu ca el cam are ce pune in el il va folosi mereu cu drag.
  •  
    • 24 mesaje
    2 Oct 2007, 17:44
    17 8
    un pluover,parfum,o bratara din aur sau un simbol pt lant,
  •  
    • 0 mesaje
    2 Oct 2007, 18:16
    14 4
    Iubita ia si u un cadou care sa ii aduca aminte de tn cum spuneau si celalante eve o bratara sau un lantisor akum depinde ce ii place aurul sau argintul...dak vrei cauta prin IDM sau in Titan pt ca sunt mai ieftine si dak stii sa cauti gasesti unele superbe.Succes!Poop
  •  
    • 0 mesaje
    2 Oct 2007, 19:52
    19 4
    daca aveti o relatie frumoasa in care iubirea va uneste ar fi foarte placut si surprinzator sa-l uimesti cu cateva randuri scrise si venite din capul tau... cadoul material e mai greu de ales...deoarece niciodata nu esti sigura ca ceea ce ii vei cumpara il va multumi indeajuns... oricum...daca as fi in situatia ta nici eu nu mas descurca mai bine decat tine...mai cere si alte pareri
  •  
    • 0 mesaje
    3 Oct 2007, 05:00
    20 14
    Niste trabuce.
  •  
    • 0 mesaje
    3 Oct 2007, 17:17
    29 6
    cumpara o rama foto cu 3 locuri pt 3 poze diferite sau daca nu gasesti 3 rame.Fa ti trei poze.IN prima poza arata catre tine cu degetul (eU) , in a 2`a poza fa o inimioara din maini , iar in a 3`a arata catre camera (catre el).Impacheteaza totul frumos si pune un bilet pe care sa scrii descifreaza mesajul la multi ani (si aici scrie um il alinti tu pe el) mie mi se pare un cadou dragut ::*:*:*
  •  
    • 2 mesaje
    26 Oct 2015, 16:08
    27 8
    o statueta personalizata cu chipul lui este o idee interesanta. gasesti aici un site care vine asa ceva: www.minimecraft.ro
  •  
    • 414 mesaje
    27 Oct 2015, 08:19
    40 9
    Toata inima si multa multa sinceritate...
  •  
    • 414 mesaje
    27 Oct 2015, 08:21
    14 17
    OOps subiect vechi..