Dragele mele,ce parere aveti despre Amway,am cautat eu si pe net

  •  
    • 6 mesaje
    1 Iul 2007, 16:11
    9 20
    Dragele mele,ce parere aveti despre Amway,am cautat eu si pe net,dar vreau si parerea voastra!
  •  
    • 7 mesaje
    1 Iul 2007, 17:19
    25 10
    Camelot, cu cativa ani in urma, am fost membra a acestei afaceri si am incercat toate produsele. Pot sa-ti spun ca toate produsele sunt fara egal, in ceea ce priveste calitatea, dar pretul destul de piperat, alunga posibilii cumparatori. Este adevarat ca, toate produsele lor sunt superconcentrate, dar, romanul stie ca, o data pe luna trebuie sa-si cumpere detergenti si altele in casa. Dintr-un Dish drops (detergent de vase), am avut mai bine de un an, in conditiile in care spalam vase de 3-4 ori pe zi.Pasta de dinti, Glister, sapunul,cosmeticele si toate celelalte, nu au egal...Daca vrei doar produse, te sfatuiesc sa nu stai pe ganduri,iar daca vrei sa intri in afacere, trebuie sa stii ca ai nevoie de ceva timp si multe cunostinte, carora sa le prezinti afacerea si produsele.Daca vrei sa ma mai intrebi cate ceva, te astept pe mesaj privat!
  •  
    • 29 mesaje
    1 Iul 2007, 18:44
    20 7
    Eu am intrat in afacere dar doar pentru cumparaturi,astfel ca,mi-am deschis un magazin pe net si comand ori de cate ori am trebuinta de produsele Amway,care dupa parerea mea sunt excelente.
  •  
    • 366 mesaje
    1 Iul 2007, 19:26
    16 11
    Salve!Cunosc.Atunci cand aparu-se prima data la noi ,de vre-o 10 ani am incercat sa intru in afacere.Sant o gramada de oameni entuziasmati cu afaceri bune datorita acestei marci.Am avut ocazia sa particip la un simpozion in Budapesta,am fost si la magazin.Produsele nu sant rele,dar pretul lor pentru noi sant cam piperate,Calitatea....si si,ex.un antiperspirant calitativ estefoarte bun/detergentul de rufe nu m-i s-a parut cu nimic mai bun decat un tide,persil.. In consecinta este o afacere din America,care este experimentat pe zona apa specifica si pretul idem.Nu toate corespund mediilor noastre.Poti incerca eventual te vei opri ca multe persoane la randul lor.daca nu vei incerca vei regreta ca ne-ai ascultat,deoarece curiozitatea te v-a sacai,de pierdut pierzi bani,in sensul ca ai putea cumpara alte marci de produse mai ieftine.Dar..poate sa-ti intre,daca te apuci de afacere,altfel nu merita:macar sa-ti castigi cateva produse bonus.
  •  
    • 24 mesaje
    2 Iul 2007, 10:51
    15 5
    produsele de la Amway sunt fff bune.dar si costisitoare parerea mea.....
  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2007, 13:34
    12 55
    Eu una am o parere prosta despre sistemul Amway. Produsele nu le-am incercat.
  •  
    • 41 mesaje
    2 Iul 2007, 23:22
    8 9
    stiu ca am incercat produsele acum muuulti ani de fapt nu eu mama erau bune dar scumpe,mai bine te-ai axa pe altceva acum sintem in ue cauta altceva cred ca de amway,oriflame,avon e cam satula lumea
  •  
    • 457 mesaje
    3 Iul 2007, 16:14
    10 6
    sunt foarte scumpe, dar foarte bune si cu rezultate garantate. de ex o solutie de curatat diverse prin casa, era 800.000 acum 2 ani, si iti convenea sa iei in 2. dar normal, ca atunci cand dai atatia bani, nu folosesti solutia cu pricina toata ziua. asa ca am renuntat.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Oct 2015, 11:07
    35 16
    Daca sunteti interesati de produsele si/sau afacerea Amway va atasam urmatorul link http://www.amway.ro/user/amway_2010