am sanii mai mari...:(:( ce pot sa fac ca sa opresc cresterea lo

  •  
    • 0 mesaje
    24 Apr 2007, 00:19
    5 3
    am sanii mai mari...:(:( ce pot sa fac ca sa opresc cresterea lor
  •  
    • 0 mesaje
    24 Apr 2007, 00:24
    1 4
    nu cred k exista ceva impotriva cresterii sanilor...sau cel putin eu nam auzit nimic in legatura cu asta..
  •  
    • 366 mesaje
    24 Apr 2007, 02:12
    1 3
    Nu trebuie sa-ti placa tie.defapt asa este frumoasa o femeie.nu ai precizat cati ani ai-daca sant mari de unde crezi ca vor mai creste?
  •  
    • 1225 mesaje
    24 Apr 2007, 12:40
    2 1
    Nu ai ce face impotriva cresterii sanilor, la fel cum si cele cu sani mici nu mai pot face ceva pt marire, in afara implanturilor. Exista varianta chrurgicala si in cazul tau, dar oare merita? Fii mandra de ei si accepta-te asa cum esti. Tot ce poti face e sa ai grija in mod special de zona bustului, folosind produse pt fermitate si sutiene potrivite, pt a nu avea in viitor surpriza neplacuta a sanilor lasati si inestetici.
  •  
    • 12 mesaje
    24 Apr 2007, 13:23
    0 0
    esti o norocoasa , asa este corpul tau, dupa ce te opresti din crestere poti face o operatie de micsorare daca iti mai doresti, ar pana atunci poarta sutiene potrivite
  •  
    • 2831 mesaje
    24 Apr 2007, 13:26
    1 1
    Micsorarea sanilor se face doar chirurgical si nu prea e indicata. Din pacate nu prea ai ce sa faci. Mergi totusi la un medic, e posibil sa ai un dezechilibru hormonal.
  •  
    • 0 mesaje
    24 Apr 2007, 18:35
    0 0
    in loc sa fi fericita k multe fete isi doresc asta...stai linistita si bucurate de ce ti-a dat Dumnezeu...multe fete si-ar dori sanii tai! :)
  •  
    • 7 mesaje
    24 Apr 2007, 19:14
    1 0
    e tare greu sa iti dau un sfat..cred ca nu este nici un medicament pt asta..ma gindesc ca popate e genetic din familie..acest lucru..?daca da..nu ai ce face..trebuie sa te obisnuiesti cu acest gind..sorry..altele isi fac implanturi si platesc mii de euro pt asa ceva..totusi ar trebui sa te bucuri nu sa fii trista pt asa ceva..si pe deasupra esti si mai atragatoare..la barbati..stii ca asta le plac lor..pupici
  •  
    • 293 mesaje
    25 Apr 2007, 01:21
    1 0
    nu prea ai ce sa faci......alte femei isi doresc sanii mari si fac operatii ca sa ii aiba si tu ii vrei mai mici?o sa te obisnuesti cu ei asa cum sunt .......eu una de exemplu ii vreau mai mari
  •  
    • 457 mesaje
    25 Apr 2007, 13:59
    1 0
    eu spun ss te bucuri de ei! sunt multe care nu sunt inzestrate de natura si ar dori sa fie asa ca tine.
  •  
    • 2 mesaje
    25 Apr 2007, 17:48
    0 0
    Ce ironie,unele nu stiu ce sa faca sa le creasca sanii iar altele vor sa ai aiba mai mici Eu zic ca cel mai bine este sa te accepti asa cum esti
  •  
    • 7 mesaje
    25 Apr 2007, 19:44
    1 0
    In afara de metodele chirurgicale de estetica a sanilor, nu exista nici un tratament pentru ai face sa scada in dimensiune.Vezi... ironia sortii...?! Unele sufera interventii chirurgicale pentru implant siliconal si tu, te plangi ca sunt prea mari. De s-ar putea face schimb... ce bine ar fi!
  •  
    • 24 mesaje
    26 Apr 2007, 00:24
    0 0
    nu cred ca exista ceva pt.a opri cresterea lor......dute la un doctor el iti poate zice mai exact.
  •  
    • 0 mesaje
    26 Apr 2007, 01:05
    0 0
    am auzit ca ar fi niste pastile .te poti duce la farmacie sa intrebi..eu nu mai stiu exact cum se numesc ! insa : nu numai ka opresc cresterea sanilor ,ba chiar ii micsoreaza ! asa ca mai bine nu iei si te accepti asa cum esti ! este frumos la o femeie ca sanii sa aiba o marime mai mare
  •  
    • 1 mesaje
    9 Mar 2016, 18:39
    0 0
    Am 14 ani si eu tot am aceeasi problema,nu-mi plac deloc sanii mari cum sar spune ca la vite,ma deranjeaza cand imbrac un maiou,as vrea s-a port orice,nu doar ca sa-i ascund,sa ma simt mai libera si mai comod,si mie imi pare rau ca nu se gaseste aproape nimic pentru  asta,daca cineva stie rog sa ma ajutati
  •  
    • 409 mesaje
    10 Mar 2016, 13:59
    0 0
    criss89 said:am sanii mai mari... ce pot sa fac ca sa opresc cresterea lor

     

    Nu-i opri, lasa-i in pace, candva vei fi multumita de acest sfat (daca decizi sa-l urmezi).  

  •  
    • 409 mesaje
    10 Mar 2016, 14:02
    0 0
    ekaterynas said:Am 14 ani si eu tot am aceeasi problema,nu-mi plac deloc sanii mari cum sar spune ca la vite,ma deranjeaza cand imbrac un maiou,as vrea s-a port orice,nu doar ca sa-i ascund,sa ma simt mai libera si mai comod,si mie imi pare rau ca nu se gaseste aproape nimic pentru  asta,daca cineva stie rog sa ma ajutati

     

    La 14 ani prioritatile tale cred ca ar trebui sa fie altele; pe de alta parte vorbeste cu mama ta, mai mult ca sigur ca te va ajuta. 

  •  
    • 409 mesaje
    10 Mar 2016, 14:03
    0 0
    Konstantyyn said:
    criss89 said:am sanii mai mari... ce pot sa fac ca sa opresc cresterea lor

     

    Nu-i opri, lasa-i in pace, candva vei fi multumita de acest sfat (daca decizi sa-l urmezi).  

     

    TARDIV SFAT.

  •  
    • 7959 mesaje
    26 Apr 2016, 14:39
    0 0
    ekaterynas said:Am 14 ani si eu tot am aceeasi problema,nu-mi plac deloc sanii mari cum sar spune ca la vite,ma deranjeaza cand imbrac un maiou,as vrea s-a port orice,nu doar ca sa-i ascund,sa ma simt mai libera si mai comod,si mie imi pare rau ca nu se gaseste aproape nimic pentru  asta,daca cineva stie rog sa ma ajutati

     Cum "ca la vite"?
    La 14 ani sa scrii cu atatea greseli te mancam daca erai a mea. 
    Mai slabeste, scad si sanii daca tii dieta, renunta la proteine o perioada.