Cum imi dau seama ca ma iubeste??

•  
    • 0 mesaje
    23 Apr 2007, 22:45
    0 0
    Cum imi dau seama ca ma iubeste??
  •  
    • 2831 mesaje
    23 Apr 2007, 22:50
    1 0
    Il intrebi. Simplu! :-)
  •  
    • 0 mesaje
    23 Apr 2007, 22:54
    1 0
    Incearca sa te apropii mai mult de el,sa-l cunosti mai bine si cu timpul ai sa intelegi daca te iubeste sau nu,asta daca ai rabdare iar in caz ca nu o ai incearca sa fii si tu putin mai indrazneata si sa faci tu primul pas intrebindu-l daca te iubeste sau nu?
  •  
    • 0 mesaje
    23 Apr 2007, 23:04
    0 0
    depinde si de cat timp sunteti impreuna...zic eu...nu pot spune "Te iubesc!"...dupa 2 sapt...e absurd...trebuie sa cun pers...oricum daca chiar nu iti da nici o dovada...k te iubeste sau tine la tine...cred k cea mai buna solutie este sa il intrebi...succes!
  •  
    • 37 mesaje
    23 Apr 2007, 23:09
    0 0
    Conteaza si vorbele, dar cel mai mult conteaza faptele, gesturile... Cum se poarta cu tine? E atent la ce-ti place si ce nu? Ce exprima fata lui cand te vede? Doar tu poti sti daca te iubeste sau nu. Plus ca... nu ne-ai dat nici un fel de detalii
  •  
    • 8 mesaje
    24 Apr 2007, 10:50
    5 0
    un milion de vorbe fara sustinerea de fapte nu fac nici cat o ceapa degerata.Iti poti da seama foarte usor daca un barbat te iubeste,din felul cum te priveste,cum iti vorbeste,si mai ales,cand un barbat iubeste,este atent. Evident,asta cere timp,pentru ca barbatii sunt ezitanti in dragoste. Succes draga mea,si iubire vesnica iti doresc. GIa.
  •  
    • 0 mesaje
    24 Apr 2007, 16:00
    0 0
    Din atitudinea pe care o are fata de tine, din gesturi, si , de ce nu, si din vorbe....un pic de romantism,un pic de afectiune,un pic de sustinere si intelegere cand ai nevoie,un pic de luminozitate pe fata lui atunci cand apari,un pic de caldura cand vorbeste cu tine (mai ales de fata cu prietenii lui) , un pic de serioazitate cand vorbiti de viitorul impreuna.......si inseamna ca te iubeste (macar un pic :))))
  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2007, 16:47
    0 0
    La intrebarea asta eu zic ca nu avem noi raspuns Tu trebuie sa stii daca te iubeste sau nu;iti poti da seama din comportamentul lui,din atentiile pe care ti le face
  •  
    • 7 mesaje
    24 Apr 2007, 19:18
    0 0
    daca te cauta,te suna cel putin o data pe zi sa te intrebe de viata,daca ii pasa cind suferi si cind ai nevoie de ajutor,sta linga tine..atunci..eu zic..te iubeste
  •  
    • 7 mesaje
    24 Apr 2007, 23:58
    2 0
    In primul rand, simte nevoia sa fie mereu in preajma ta, apoi, iti vorbeste si te priveste de parca ai fi ceva nepretuit,ii pasa de problemele tale si sufera alaturi de tine, sau se bucura de realizarile tale, se bucura si face tot posibilul sa fii vesela, sa razi.Iti dai seama imediat! Barbatii nu prea stiu sa-si ascunda sentimentele, mai ales, atunci cand sunt pozitive.
  •  
    • 293 mesaje
    25 Apr 2007, 01:30
    0 0
    daca te iubeste va stii sa iti arate acest lucru iar tu daca il iubesti vei stii cand el iti va arata acest lucru,multa bafta
  •  
    • 457 mesaje
    25 Apr 2007, 14:07
    1 0
    asta se simte. se vede in privirea lui, in trainicia realtiei voastre, in imbratisarile lui se simte pur si simplu. sotul meu ajunge doar sa ma priveasca asa cum doar el stie, si ma topesc toata de dragul lui. ei, in acel moment eu vad si el simte dragostea mea.
  •  
    • 5 mesaje
    25 Apr 2007, 16:36
    0 0
    De lucrul acesta trebuie sa iti dai singura seama...din gesturi, vorbe , din felul in care te trateaza...
  •  
    • 24 mesaje
    26 Apr 2007, 00:39
    0 0
    cum iti vb.cum se comporta cu tine,daca e bucuros cand te vede,sincer nustiu ce sa-ti mai zic,as vrea sa te ajut dar nu-mi pot da seama bine cum
  •  
    • 12 mesaje
    26 Apr 2007, 15:40
    0 0
    nu stiu, depinde de multe situatii...unii baieti te iubesc numai pana ajungi in patul lor..asa ca multa grija... comportamentul "indragostitului " de obicei se manifesta prin gesturi dragutze si tandre , prin sinceritate , prin faptul ca te respecta , te ajuta si are rabdare cu tine , si cel mai important te place asa cum esti si nu incearca sa te schimbe