cum se inteleg fecioara cu leul???are vreo sansa aceasta relatie

  •  
    • 0 mesaje
    20 Mar 2007, 16:16
    3 2
    cum se inteleg fecioara cu leul???are vreo sansa aceasta relatie...???
  •  
    • 414 mesaje
    20 Mar 2007, 16:36
    3 4
    cel mai bine ai intreba-o pe VESTA,expertul astrolog.
  •  
    • 6 mesaje
    20 Mar 2007, 17:06
    2 0
    Leul este probabil atras initial de Fecioara datorita unei nevoi constante de a fi flatat, fara de care are tendinta de a incepe sa se simta inferior, deoarece, de regula, firea Fecioarei nu este exact ceea ce isi doreste Leul. Cat despre Fecioara, probabil ca vede Leul ca pe cineva care are nevoie de ajutorul ei, iar aceasta zodie fiind una careia ii place sa ajute, se simte in elementul ei. Nu se asteapta sa vada o cu totul alta persoana, odata ce Leul si-a recapatat increderea in sine. Sexualitatea accentuata a Leului nu prea se potriveste cu cea a Fecioarei, care e mult mai simplu de multumit in aceasta directie si nu are nevoie de jocuri si fantezii. Este o legatura destul de nesigura si de neindicata...sau mai bine intreab-o pe vesta...mult noroc
  •  
    • 457 mesaje
    20 Mar 2007, 17:14
    7 1
    esi asta e clar o intrebare adresata Vestei, CA SI MULTE ALTELE, hai sa raspund si eu sa fac niste puncte!acu sa vad cate voturi cu minus imi dati pt asta!
  •  
    • 293 mesaje
    20 Mar 2007, 17:21
    0 2
    expert eva
  •  
    • 1225 mesaje
    20 Mar 2007, 18:13
    2 0
    Daca vrei vrei doar un raspuns general, poti consulta singura zodiacul si compatibilitatea intre zodii. Dar conteaza in primul rand ce simti tu vis-a-vis de aceasta relatie...daca totul e ok, nu mai conteaza ce spun stelele.
  •  
    • 2 mesaje
    20 Mar 2007, 18:18
    1 4
    Sub nici o forma!
  •  
    • 0 mesaje
    20 Mar 2007, 19:01
    2 2
    tu cum te intelegi...asta depinde de voi...nu de zodii:)) ofofofof
  •  
    • 0 mesaje
    20 Mar 2007, 19:10
    2 0
    E clar am nimerit unde trebuie.Incetul cu incetul se fabrica otetul,cu cate 2 pct.Imi place njko,ai simtul umorului si vad ca cineva ti l-a apreciat deja pt. ca ti-a dat un vot pozitiv.Imi pare rau ca sunt doar la nivelul 1 ca-ti acordam si eu unul.
  •  
    • 0 mesaje
    20 Mar 2007, 22:41
    3 2
    verisoara mea este leu si prietenul ei fecioara ! se inteleg super ! cu totul ka se mai cert cateodata fecioara mai lasa de la ea ! cel putin asa se intampla in relatia lor ! si sunt impreuna de mult timp ! adika chiar e o relatie de durata ! eu cred ca ai toate sansele
  •  
    • 0 mesaje
    21 Mar 2007, 03:45
    4 0
    Eu am ascendentul in Fecioara si am fost indragostita de un Leu. Totul a fost frumos la inceput, pe urma incet-incet totul s-a destramat! Exista o atractie nemaipomenita la inceput, apoi se stinge precum o tigara care ajunge la filtru. Oricum, gustul ei e de neuitat!
  •  
    • 12 mesaje
    23 Mar 2007, 17:39
    4 0
    eu sunt fecioara, la mine n-a mers nicodata cu un leu, unei fecioare ii trebuie un barbat inteligent, dar sensibil si atent , care sa stie sa o rasfete si sa-i suporte gura sloboda :D in acelasi timp leul e un personaj indragostit de el insusi , iar criticile fecioarei alunga in secunda 2 un asemenea specimen , eu as zice sa nu te complici
  •  
    • 2 mesaje
    28 Mar 2018, 02:57
    2 0
    Omg Leul e șeful !!! Egal ce faci și cât de bine faci El nu își schimba părerea . Un leu când iubește (iubește) si fecioara la fel ! Dacă ar lasa unul de la altul ar fi super !!!!!