am auzit ca o masca cu argila face minuni pentru ten! ati reccom

  •  
    • 0 mesaje
    14 Ian 2007, 02:29
    0 0
    Aslavital comercializeaza si argila pt masti si cutii cu pliculete cu argila ce se pun de seara intr-un pahar cu apa si dimineata se bea acea apa pe stomacul gol. De fapt, e o gama intreaga de produse Aslavital cu argila, de la demachiant pana la crema pt ochi. Foloseste-le pe toate. Au rezultate extraodinare!
  •  
    • 0 mesaje
    14 Ian 2007, 19:24
    0 0
    Da e buna pentru tenul gras nu si pentru cel normal si sensibil!
  •  
    • 8 mesaje
    14 Ian 2007, 21:52
    2 0
    Este senzationala!!! Am folosit argila de Aslavital si am scapat de o acnee foarte urata. Poate fi combinata cu apa, suc de fructe sau legume in functie de tipul ed ten sau de problema pe care o ai.
  •  
    • 77 mesaje
    14 Ian 2007, 23:05
    0 0
    da o gasesti la plafar.
  •  
    • 199 mesaje
    7 Apr 2017, 14:34
    0 0
    Eu cred ca am gasit cea mai buna masca pentru fata care exista acum pe piata. Este minunata de-a dreptul, nu imi vine sa cred cate avantaje are pentru ten. Hidrogel Mask, una dintre cosmeceuticele Teoxane, este foarte eficienta pentru hranirea si hidratarea pielii in profunzime, are efect de lifting si previne si imbatranirea pielii, ceea ce este umuitor. Toate intr-un singur produs. Eu o aplic saptamanal, atat pe fata cat si pe gat si o las cam 15 minute, dupa care o inlatur usor. Procedura este foarte simpla, chiar relaxanta si rezultatele sunt perfecte pentru toate femeile. O gasiti pe teoxane-beauty.