Am o viata sexuala normala dar inca mai cosuri(ma refer pe piept

  •  
    • 2487 mesaje
    10 Ian 2007, 18:26
    0 0
    Mai putina cola,ciocolata,grasimi,o dexintoxicare a organismului si o igiena mai buna,te ajuta sa scapi de o parte a problemei.
  •  
    • 0 mesaje
    10 Ian 2007, 22:07
    0 0
    Nu cred k ar avea vreo legatura .......cosurile cu viata sexuala....eu una n-am avut niciodata probleme cu cosuri....oricum du-te la farmacie... sau la dermatolog si o sa-ti dea un tratament bun acolo...:)
  •  
    • 0 mesaje
    11 Ian 2007, 00:42
    0 0
    O sa dispara de la sine dupa o anumita varsta,vezi ca poti sa apara si daca,chiar daca ai o viata sexuala regulata,tu vrei de mai multe ori decat vrea el.
  •  
    • 0 mesaje
    11 Ian 2007, 19:43
    0 0
    incearca sa renunti la grasimi!incearca sa mananci mai multe salate!
  •  
    • 2 mesaje
    11 Ian 2007, 20:35
    0 0
    E adevarat ca ceea ce manaci se reflecat la nivelul pielii, este adevarat ca multe persoana asociaza cosurile cu lipsa activitatii sexuale..dar cel mai sigur cred ca te poate ajuta un dermatolog, pentru ca rar se intampla ca tratamente facute "dupa ureche" sa dea rezultatele dorite.
  •  
    • 293 mesaje
    11 Ian 2007, 23:09
    0 0
    cosurile nu apar din lipsa vietii sexuale.asta e parerea mea.nu stiu daca ai vazut poze cu cameron diaz nemachiata ,dar arata jalnic ,este acneeica la fata.si vorba aia daca nici ea nu are o viata sexuala cat de cat atunci.........